Programma

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
dinsdag 21 mei 2019
21/05 19:30Fiducia C1Telstar C1Fletiomare Oost, VleutenJ.J. Baljeu18:45
woensdag 22 mei 2019
22/05 20:30Fiducia MW1Sporting West / Amsterdam MW1Fletiomare Oost, Vleuten 20:00
zaterdag 25 mei 2019
25/05 15:30Fiducia 1Ados 1Fletiomare Oost, VleutenM. vd Beukel14:30
25/05 14:10Fiducia 2BEP 3Fletiomare Oost, VleutenA. vd Mheen13:10
25/05 16:50Fiducia 3Ados 2Fletiomare Oost, Vleuten Burg, J15:50
25/05 13:30Fiducia 4Spirit 3Fletiomare Oost, Vleuten 12:45
25/05 13:00Victum 6Fiducia 5Weteringhoek, Houten Tommy11:55
25/05 12:50Fiducia A1Groen Geel A2Fletiomare Oost, VleutenR. de Bruin11:50
25/05 10:15OVVO / De Kroon B1Fiducia B1Daalseweide, MaarssenBert V.09:15Heller, Brouwer, van Wiggen
25/05 12:00Fiducia B2Luno B1Fletiomare Oost, VleutenEvert-Jan Schinkel11:15
25/05 14:15Atlantis B1Fiducia B3Gem. sportpark, Mijdrecht 13:00Peek, van Manen, van den Engel
25/05 13:00Fiducia B4Reflex B1Fletiomare Oost, VleutenArjan Ekelschot12:15
25/05 10:30DVO / Accountor C2Fiducia C1De Eikelhof, Bennekom 09:05Bakkenes, Gerritsen, Oostrom
25/05 14:15Fiducia C2DOC C1Fletiomare Oost, VleutenCarlijn Vos13:30
25/05 12:00Fiducia C3De Corvers C1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 1/2 Selectie11:15
25/05 10:00Fiducia D1EKVA D1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 1/2 Selectie09:15
25/05 09:30Tempo D3Fiducia D2Zegersloot, Alphen ad Rijn 08:15Vrolijk, van Erven, Fijneman
25/05 11:00Fiducia D3Reflex D1Fletiomare Oost, VleutenNienke van Schaik10:15
25/05 11:00Fortissimo E1Fiducia E1IJsseloever, IJsselstein 10:10Schapendonk, Takkebos
25/05 11:15OVVO / De Kroon E1Fiducia E2Daalseweide, MaarssenBritt Roelvink10:30Looman, Warris
25/05 10:00Fiducia E3Thor E2Fletiomare Oost, VleutenAngelique van Veen-van den Berg09:30
25/05 10:00Fiducia E4Sporting West E2Fletiomare Oost, VleutenBas Petraeus09:30
25/05 10:00De Vinken F2Fiducia F1De Molmhoek, Vinkeveen 09:05de Rooij, de Zwart
25/05 10:00Fiducia F2Huizen F2Fletiomare Oost, VleutenSandra Hartsink09:30
25/05 11:30Tweemaal Zes F4Fiducia F3FJH van Eck sportpark, Maartensdijk 10:30
zaterdag 1 juni 2019
01/06 15:30Fiducia 2SDO / BlijWerkt 3Fletiomare Oost, Vleuten 14:30
01/06 13:15HKC 7Fiducia 6Hoograven-Zuid, Utrecht 12:10
01/06 16:50Fiducia A1SDO / BlijWerkt A1Fletiomare Oost, Vleuten 15:50
01/06 14:15Groen Geel B2Fiducia B1Trickelsoord, Wormer 12:35van Drogenbroek, van Aggelen, van Balkom
01/06 11:30DKV Victoria B2Fiducia B3De Diemen, Diemen 10:10Optekamp, de Koning, Rebergen
01/06 11:15Telstar C1Fiducia C1Sportpark Middelaar, Hoevelaken 09:55van Heerde, Brouwer, Vosjan
01/06 12:55Midlandia C1Fiducia C2Veld Midlandia, Bunnik 11:40Lantinga, Schuitema, van der Steen
01/06 12:00Fiducia C3EKVA C3Fletiomare Oost, VleutenNiek Oostrom11:15
01/06 13:00Fiducia D1Swift D1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 1/2 Selectie12:15
01/06 10:30OVVO / De Kroon D3Fiducia D2Daalseweide, MaarssenMichelle Brouwer09:30Bak, van Erven, Brandenburg
01/06 11:00Fiducia D3HKC D2Fletiomare Oost, VleutenFiducia 1/2 Selectie10:15
01/06 11:00Fiducia E1DOC E1Fletiomare Oost, VleutenNoah Gerssen10:30
01/06 13:30DKV Victoria E4Fiducia E3De Diemen, Diemen 12:25
01/06 10:00Luno E2Fiducia E4Rapijnen, LinschotenAnna Oostveen09:10Zwaard, de Rooij, Brandenburg
01/06 11:00Fiducia F1SDO / BlijWerkt F1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 510:30
01/06 09:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2Fiducia F2De Woerd, DriebergenJulia Simmering08:35Overbeek, Peters
01/06 12:00Fiducia F3Tweemaal Zes F5Fletiomare Oost, VleutenFiducia 1/2 Selectie11:30
maandag 3 juni 2019
03/06 19:30Fiducia B2ESDO B1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 1/2 Selectie18:45
woensdag 5 juni 2019
05/06 20:30OVVO / De Kroon 4Fiducia 4Daalseweide, Maarssen 19:30
05/06 20:30Fiducia MW1Synergo MW2Fletiomare Oost, Vleuten 20:00
woensdag 12 juni 2019
12/06 20:15Thor MW1Fiducia MW1Bijleveld, Harmelen 19:35
zaterdag 15 juni 2019
15/06 15:30DWS 1Fiducia 1Sportveld DWS, Kootwijkerbroek 13:40
15/06 14:00Sporting Trigon 2Fiducia 2Zoeterwoudsesingel, Leiden 12:15
15/06 14:00DWS 2Fiducia 3Sportveld DWS, Kootwijkerbroek 12:10
15/06 11:30Fiducia 4Tiel '72 4Fletiomare Oost, Vleuten 10:45
15/06 14:10Fiducia 5Hebbes 5Fletiomare Oost, VleutenFiducia 613:25
15/06 12:50Fiducia 6KCD 4Fletiomare Oost, VleutenFiducia 512:05
15/06 16:00Tempo A2Fiducia A1Zegersloot, Alphen ad Rijn 14:30Stob, Oostrom, Gerssen
15/06 11:00Fiducia B1ZKC '31 B1Fletiomare Oost, Vleuten 10:15
15/06 11:15Nova B1Fiducia B2Larenstein, BilthovenStijn Paauw10:05Mulder, van Veen, van Heerde
15/06 12:00Fiducia B3De Vinken B1Fletiomare Oost, VleutenPaula Boorsma11:15
15/06 12:45Thor B1Fiducia B4Bijleveld, Harmelen 11:50Kamerbeek, Halaoui, Corsten
15/06 12:15Fiducia C1Woudenberg C1Fletiomare Oost, Vleuten 11:30
15/06 10:00Fiducia C2SDO / BlijWerkt C2Fletiomare Oost, VleutenFiducia 1/2 Selectie09:15
15/06 11:45Thor C1Fiducia C3Bijleveld, Harmelen 10:50Morriën, Hagenaars, van Zuijlen
15/06 13:00Sporting West D1Fiducia D1Westerpark, AmsterdamJoost Hanewinkel11:35van Veen, de Rooij, Chotesing
15/06 11:00Fiducia D2Luno D1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 610:15
15/06 09:30HKC D2Fiducia D3Hoograven-Zuid, Utrecht 08:25
15/06 14:00Sporting West D2Fiducia D3Westerpark, AmsterdamMolly Stam12:35Rietveld, Trommelen, Gerritsen
15/06 10:45Thor E1Fiducia E1Bijleveld, Harmelen 10:05Schapendonk, Takkebos
15/06 10:00EKVA E3Fiducia E2Fanny Blankers-Koenpark, Almere 08:45Zwijgers, Amghar
15/06 10:00Fiducia E3Victum E2Fletiomare Oost, VleutenErik de Vrankrijker09:30
15/06 10:00Fiducia E4ESDO E1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 509:30
15/06 10:00Fortissimo F1Fiducia F1IJsseloever, IJsselstein 09:10Werensteijn, van t Hoff
15/06 10:00Fiducia F2Tweemaal Zes F2Fletiomare Oost, VleutenAnoeska den Broeder09:30
15/06 10:00ESDO F1Fiducia F3Sportweg, Kockengen 09:10
woensdag 19 juni 2019
19/06 20:30Fiducia MW1Thor MW1Fletiomare Oost, Vleuten 20:00
zaterdag 22 juni 2019
22/06 09:30DOC E1Fiducia E1Sportpark Zuid, Bussum 08:25van Proosdij, Titaheluw