Senioren 1

Heren: Chris, Luuk, Jeroen, Marc

Dames: Ruth, Judy, Anouk, Carlijn

Coach: Marc

Geen actueel programma gevonden.
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV 2e klasse F
1Korbis 177001459
2Rapid 176011237
3Fiducia 17403810
4Reeuwijk 17304633
5Viking 173046-6
6Vriendenschaar 173046-12
7Fortissimo 172054-42
8HKC 170070-79
ThuisploegUitploegUitslag
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
Reeuwijk 1Vriendenschaar 125 - 14
Fiducia 1Korbis 110 - 19
Fortissimo 1Viking 113 - 19
HKC 1Rapid 114 - 22
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
Rapid 1Reeuwijk 118 - 16
Korbis 1Fortissimo 126 - 12
Viking 1Fiducia 112 - 17
Vriendenschaar 1HKC 123 - 14
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
Fortissimo 1Rapid 111 - 19
Reeuwijk 1HKC 129 - 7
Korbis 1Viking 123 - 18
Fiducia 1Vriendenschaar 119 - 21
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
Reeuwijk 1Fortissimo 122 - 23
Rapid 1Fiducia 126 - 15
Vriendenschaar 1Korbis 114 - 22
HKC 1Viking 115 - 19
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
Viking 1Vriendenschaar 119 - 18
Korbis 1Rapid 120 - 18
Fortissimo 1HKC 119 - 13
Fiducia 1Reeuwijk 116 - 14
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
Reeuwijk 1Korbis 116 - 17
Fortissimo 1Vriendenschaar 114 - 20
HKC 1Fiducia 111 - 21
Rapid 1Viking 116 - 15
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
Fiducia 1Fortissimo 127 - 12
Viking 1Reeuwijk 113 - 19
Vriendenschaar 1Rapid 114 - 23
Korbis 1HKC 127 - 7