Senioren 2

Heren: Thomas, Willem, David, Richard, Feike, Chris

Dames: Annick, Annette, Melissa, Florien, Jolijn, Annelies

Coach: Marleen

Geen actueel programma gevonden.
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV Reserve 2e klasse J
1Rapid 277001438
2Fiducia 275021016
3Reeuwijk 27502109
4Velocitas 27412938
5Korbis 2720546
6Vriendenschaar 272143-14
7Tempo 471062-41
8HKC 271062-52
ThuisploegUitploegUitslag
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
Reeuwijk 2Vriendenschaar 211 - 9
Fiducia 2Korbis 215 - 14
HKC 2Rapid 212 - 16
Velocitas 2Tempo 427 - 11
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
Rapid 2Reeuwijk 215 - 6
Korbis 2Velocitas 215 - 20
Vriendenschaar 2HKC 213 - 7
Tempo 4Fiducia 210 - 18
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
Reeuwijk 2HKC 222 - 8
Velocitas 2Rapid 216 - 17
Fiducia 2Vriendenschaar 221 - 13
Korbis 2Tempo 421 - 10
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
Vriendenschaar 2Korbis 215 - 13
Rapid 2Fiducia 219 - 13
Reeuwijk 2Velocitas 219 - 21
HKC 2Tempo 416 - 11
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
Fiducia 2Reeuwijk 222 - 24
Korbis 2Rapid 27 - 13
Velocitas 2HKC 227 - 9
Tempo 4Vriendenschaar 218 - 14
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
Reeuwijk 2Korbis 213 - 12
HKC 2Fiducia 29 - 14
Velocitas 2Vriendenschaar 217 - 17
Rapid 2Tempo 419 - 15
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
Fiducia 2Velocitas 223 - 21
Vriendenschaar 2Rapid 213 - 21
Korbis 2HKC 221 - 11
Tempo 4Reeuwijk 218 - 19