Standen

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV 2e klasse F
1VIKO 11110012063
2Fiducia 1128131741
3DWS 11161413-18
4Atlantis 11252512-4
5Viking 1114169-21
6Ados 1114078-21
7Woudenberg 1113086-18
8De Vinken 1112185-22
KNKV Reserve 2e klasse J
1Roda 2107121525
1Refleks 2107121531
2Sporting Trigon 295221232
2SDO / BlijWerkt 395221212
3EKVA 2103167-7
4Fiducia 292165-13
5BEP 390090-80
6Triaz 293157-10
KNKV Reserve 3e klasse O
1VIKO 2118301958
2Ados 2118031621
3Atlantis 21261513-2
4Fiducia 312525124
5De Vinken 21151511-4
6DWS 2113268-5
7Woudenberg 2113177-45
8Viking 2111284-27
KNKV Reserve 3e klasse P
1HKC 387011440
1Tiel '72 487011417
2OVVO / De Kroon 4105231217
3Victum 3941495
4Fiducia 493157-19
5MIA 592165-13
6Spirit 390181-47
Breedtekorfbal Senioren poule 054 (voorjaar)
1Fiducia 64400810
2HKC 7321054
3ESDO 33201412
4Woudenberg 541123-9
5Sparta 441032-6
6KCD 420020-5
7DOS 520020-6
Breedtekorfbal Senioren poule 077 (voorjaar)
1Huizen 44400819
2Fiducia 5421153
3Antilopen / Lancyr Deelen 6312045
4Victum 642024-1
5Synergo 931022-7
6Hebbes 530121-7
7MIA 1030030-12
Midweek poule 032 (voorjaar)
1Sporting West / Amsterdam MW1320147
2Thor MW1210122
3Fiducia MW121012-4
4Synergo MW231022-5
A-junioren 1e klasse D
1KVA A11110012099
2Tempo A211803166
3Groen Geel A21160512-1
3Fiducia A11152412-6
3Fortissimo A111605127
4ZKC '31 A11142510-7
5SDO / BlijWerkt A1111284-54
6ZKV A21110102-44
B-aspiranten 1e klasse H (voorjaar)
1Fiducia B13300617
2OVVO / De Kroon B13201414
3Groen Geel B231022-16
4ZKC '31 B130030-15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (voorjaar)
1Fiducia B2330068
2Nova B1320147
3Luno B131022-7
4ESDO B130030-8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (voorjaar)
1DKV Victoria B23300615
2Atlantis B1420241
3Fiducia B3311131
4De Vinken B140131-17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
1Fiducia B44400816
2Thor B1210124
3Atlantis B231022-10
4Reflex B130030-10
C-aspiranten 2e klasse C (voorjaar)
1DVO / Accountor C23300618
2Woudenberg C131113-1
3Fiducia C120111-7
4Telstar C120020-10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 066 (voorjaar)
1Midlandia C1330066
2DOC C1320142
3Fiducia C2310223
4SDO / BlijWerkt C230030-11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 110 (voorjaar)
1De Corvers C1330068
2Fiducia C3320142
3EKVA C331022-3
4Thor C130030-7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (voorjaar)
1EKVA D1330069
2Fiducia D1310220
3Sporting West D131022-4
4Swift D131022-5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (voorjaar)
1OVVO / De Kroon D33300617
2Luno D131113-7
3Tempo D331022-6
4Fiducia D230121-4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (voorjaar)
1DKV Victoria D22200417
2Sporting West D22110319
3HKC D23111323
4Fiducia D3311131
5Reflex D131022-16
6Het Bosch D230121-44
E-pupillen poule 044 (voorjaar)
1Fortissimo E1330067
2Thor E120111-1
3Fiducia E120111-3
4DOC E110010-3
E-pupillen poule 077 (voorjaar)
1Fiducia E24310718
2Atlantis E1421159
3OVVO / De Kroon E130121-9
4EKVA E330121-18
E-pupillen poule 112 (voorjaar)
1Fiducia E33300611
2DKV Victoria E4320143
3Thor E231022-2
4Victum E230030-12
E-pupillen poule 194 (voorjaar)
1Sporting West E23300640
2Fiducia E43201412
3ESDO E131022-15
4Luno E230030-37
F-pupillen poule 071 (voorjaar)
1Fiducia F1320149
2De Vinken F2320144
3SDO / BlijWerkt F1210120
4Fortissimo F120020-13
F-pupillen poule 083 (voorjaar)
1Fiducia F2330065
2Dalto / Klaverblad Verzekeringen F23201410
3Huizen F231022-4
4Tweemaal Zes F230030-11
F-pupillen poule 131 (voorjaar)
1ESDO F13300623
2Tweemaal Zes F432014-8
3Tweemaal Zes F531022-6
4Fiducia F330030-9
%d bloggers liken dit: