Programma

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
zaterdag 23 maart 2019
23/03 17:25VZOD 1Fiducia 1Proosdijhal, KudelstaartM. vd Linden15:40
23/03 16:10VZOD 2Fiducia 2Proosdijhal, Kudelstaart 14:25
23/03 15:00Fiducia 3DWS 3Europahal, Vleuten 14:00
23/03 16:10Fiducia 4SDO / BlijWerkt 4Europahal, VleutenH.T. Vroon15:25
23/03 17:20Fiducia 5Hebbes 5Europahal, VleutenFroukje Seldenrijk16:35
23/03 18:50ESDO 2Fiducia 6Sporthal, Kockengen 17:45
23/03 14:00Fiducia B2DOS-WK B1Europahal, Vleuten 13:15
23/03 12:00ESDO B2Fiducia B3Sporthal, Kockengen 10:55Peek, de Koning, van Manen
23/03 13:00Fiducia B4Korbis B2Europahal, VleutenNicolette Mulder-de Jong12:15
23/03 11:00Antilopen / Lancyr Deelen C1Fiducia C1Sportcentrum Buiningpark, Leusden 09:40Rotscheid, Brouwer, Vosjan
23/03 12:00Fiducia C2De Vinken C1Europahal, VleutenKoen Koppen11:15
23/03 11:00Fiducia D1KVA D1Europahal, VleutenSophie van Engelen10:15
23/03 11:05Luno D1Fiducia D2De Vaart, LinschotenRosella Bakker10:05Bak, Vrolijk, Fijneman
23/03 10:00Fiducia D3Activitas D1Europahal, VleutenLars Albronda09:15
23/03 11:30Tweemaal Zes E1Fiducia E1De Vierstee, Maartensdijk 10:35Amghar, van Proosdij
23/03 11:10Nova E1Fiducia E2HF Witte Centrum, De BiltNici van der Werve10:15Hindriks, Warris
23/03 10:00Fiducia E3Fortissimo E4Europahal, VleutenMarc van Zwol09:30
23/03 09:00Fiducia E4SDO / BlijWerkt E2Europahal, VleutenPaul van der Velde08:30
23/03 10:15Animo F1Fiducia F1De Randhorst, Geldermalsen 09:10de Rooij, van t Hoff
23/03 09:00Fiducia F2SDO / BlijWerkt F1Europahal, VleutenJelle Mulder08:30
maandag 25 maart 2019
25/03 18:00Fiducia D2Nova D1Europahal, VleutenMerel van Schaik17:15
woensdag 27 maart 2019
27/03 20:00Fiducia MW1Thor MW1Cultuurcampus, VleutenGerrit van der Stok19:30
zaterdag 30 maart 2019
30/03 17:25Fiducia 1Hellas '63 1Europahal, Vleuten 16:25
30/03 16:10Fiducia 2MIA 4Europahal, Vleuten 15:10
30/03 18:20ZKC '31 3Fiducia 4De Tref, Zaandam 16:50
30/03 17:45Koveni 3Fiducia 5‘t Veerhuis, Nieuwegein 16:40
30/03 15:00Fiducia A1EKVA A1Europahal, Vleuten 14:00
30/03 15:00Elburg B1Fiducia B2‘t Huiken, Elburg 13:10van Heerde, Bak, Kragten
30/03 14:00Fiducia B3Midlandia B1Europahal, VleutenNiels Kromwijk13:15
30/03 19:00Thor B1Fiducia B4De Kroon, Harmelen 18:05Eikelenboom, van Veen, Corsten
30/03 13:00Fiducia C1IJsselvogels C1Europahal, Vleuten 12:15
30/03 10:15HKC C1Fiducia C2Hoograven, Utrecht 09:10Sterk, Siebes, de Bie
30/03 12:00Fiducia C3SGV C1Europahal, VleutenPeter van Laar11:15
30/03 10:15EKVA D1Fiducia D1Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere 08:45van Veen, Rotscheid, de Rooij
30/03 11:00Fiducia D2Atlantis D1Europahal, VleutenAnoeska den Broeder10:15
30/03 09:15HKC D2Fiducia D3Hoograven, Utrecht 08:10de Rooij, Gerritsen
30/03 10:00Fiducia E1DOS E1Europahal, VleutenErik de Vrankrijker09:30
30/03 10:00Fiducia E2Viking E1Europahal, VleutenFiducia 609:30
30/03 09:00Synergo E3Fiducia E3Loevenhoutsedijk, UtrechtEllen Kremer08:10Broekhuijsen, Ziepzeerder
30/03 13:30Tweemaal Zes E3Fiducia E4De Vierstee, Maartensdijk 12:35Zwaard, Hetharie, Brandenburg
30/03 10:00Fiducia F1Synergo F1Europahal, VleutenFiducia 309:30
30/03 13:30DOC F1Fiducia F2Zandzee, Bussum 12:20Dubbelman, Peters