(aangepaste) Teamindelingen jeugd en senioren

Hierbij de (aangepaste) teamindeling van de F tot en met de senioren

B1B2
Rotscheid, JochemTrommelen, Jet
Rooij, Lars deCazemier, Madeleine
Breukelen, Liam vanDuursma, Merijn
Bak, JasonRotscheid, Kasper
Balkom, Femke vanVeen, Noah van
Visser, DaphneFijneman, Stan
Gerritsen, HannahGerritsen, Koosje
Beuningen, Hilde vanAfvaller B1
Brandenburg, Danique
C1C2C3
Hindriks, AaronAmghar, SourayaVictoria, Thijmen
Stok, Roy van derIJpma, RichelleGoes, Martijn
Schmitz, PelleBroekhuijsen, FelineStreng, Lucas
Breukelen, Ryan vanRijnbergen, EliseNauta, Julia
Looman, FieneHetharie, FlorineBakx, Sophie
Zwijgers, MaudProosdij, Julia vanHorst, Kyara van der
Takkebos, EvieZwaard, MiraRooij, Phileine de
Titaheluw, AmyBrandenburg, MerithWerensteijn, Fedra
Schapendonk, MeikeWerensteijn, Carmijn
D1D2D3
Grootendorst, LucasAhadout, YasmineKranenburg, Noor
Rooij, Thijs deKrijgsheld, DoriekeEkanem, Ima
Zwart, Guillermo deHouwer, TomasEijk, Alex van
Hoff, Lars van ‘tOverbeek, Myrthe vanBeudeker, Finn
Dubbelman, SophieGrootendorst, IlseKippersluis, Sebas van
Looman, SaraGrootendorst, WouterMeijer, Ella
Andre, FieneKetting, LarsSavelberg, Isabella
Stok, Sanne van derSchaaij, MoosVecht, Floris van de
Peters, NoraGaal, Julian vanJong, Anna de
Calsbeek, MaritKlasens, Else-Lieke
Zwiers, Lotte
E1E2E3
Fritz, LeaBatenburg, Noah vanOosterom, Stan
Schmitz, JipOtt, MilouVries, Bram de
Dubbelman, LuukNsubuga, ZarrahPastoor, Lotte
Jong, Arwen deEkanem, KokoKippersluis, Dewi van
Peters, CasBroekhuijsen, LiekeSophie Top
Elverding, Faylinn
F1
Lucas van Gaal
Eijk, Nathan van
Julie Everding
Fritz Mene
Merel Top
Selectie 
Annick de MaaChris van Leeuwen
Esther StaatsEdwin Taheij
Ilse TeuneJesper Heller
Marloes AdamseJochem Oostrom
Nienke van SchaikJorrit de Maa
Rebecca StaatsMarc Post
Sanne IetswaardNiek Oostrom
 Noah Gerssen
 Sven Teune
 Thomas van Leeuwen 
 Ties Schenk
  
Senioren 3 
Annette VoorendAfvallers Selectie
Frieke KetelaarsFloris Broekema
Kelly HartMarnix Beekman
Marleen PostRob van Soest
Romy Elbertse 
  
Senioren 4 
Eva van VeenArjan Ekelschot
Jolijn FrieleEvert Jan Schinkel
Marleen VosJoran Vos
Melissa VerheulMarc van Zwol
Sharon BakWim v/d Stok
Ysbrand Mc Nelly
  
Senioren 5 
Amber van WiggenDynion Bakker
Astrid van DoornEvert Jan de Rooij
Emma KamerJeroen Strijbos
Evy LubachKevin Kruiswijk
Ilse PeekKoen Koppen
Ineke KortlandNiels Kromwijk
Kelly Lensen 
Susette Ketting 
  
Midweek 1 
Carola van OostveenJoost Broekhuizen
Florien VosJurgen Hetharie
Nanneke HoutmanMarek Snopko
Ryanne ValkenburgRick Dorresteijn
Sabine KoersWil Houtzager
  
A1 
Bente BakkenesDaan van Aggelen
Dian GerritsenFloris Rotscheid
Jara van WiggenJesse Kers
Kim van BalkomMarc de Maa
Myla VosjanMats van Olderen
  
A2 
Amy van der SteenElouan Salve
Eliza LitjensMartijn Oostrom
Evi LantingaMats de Rooij
Linde SterkMelle Kamerbeek
Sanne van LoenenPepijn Hagenaars
 Tom van Bentum
  
Recreanten 
Anneke van TilborghAlbert Eikelenboom
Corrie van OorschotCornelis Klink
Ester van DrogenbroekHans van Breugel
Hedwig LubberdingJan Willem Rulkens
Jolanda GerssenWil Houtzager
Linda Veenstra 
Sandra Hartsink 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: