Programma

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
zaterdag 21 april 2018
21/04 15:30Fiducia 1Rapid 1Fletiomare Oost, VleutenE. de Wilde14:30
21/04 14:00Fiducia 2Rapid 2Fletiomare Oost, VleutenJ. vd Leeden13:00
21/04 16:00Synergo 4Fiducia 3Veld Synergo, Utrecht 14:40
21/04 15:30Swift 4Fiducia 4Wertheimpark, Amsterdam 14:05
21/04 11:00Fiducia 5SDO / BlijWerkt 5Fletiomare Oost, Vleuten 10:15
21/04 12:30Huizen 3Fiducia 6KV Huizen, Huizen 11:10
21/04 12:30Fiducia A1Spirit A1Fletiomare Oost, VleutenKees van Pelt11:30
21/04 17:00ESDO A1Fiducia A2Sportweg, Kockengen 15:55
21/04 11:00Fortissimo B1Fiducia B1IJsseloever, IJsselstein 09:55van Drogenbroek, de Vaal, Oostrom
21/04 12:00Fiducia B2OVVO / De Kroon B2Fletiomare Oost, Vleuten 11:15
21/04 14:45Fiducia B3Luno B2Fletiomare Oost, VleutenJelle Mulder14:00
21/04 13:30Fiducia C1Wageningen C1Fletiomare Oost, VleutenIngrid van Lente12:45
21/04 12:00Luno C1Fiducia C2Rapijnen, LinschotenRick Barten10:55Kragten, Brouwer, Dijkgraaf
21/04 10:30Atlantis C2Fiducia C3Gem. sportpark, Mijdrecht 09:15van Bentum, Rebergen, Out
21/04 11:30Reflex C1Fiducia C4Cromwijck, Woerden 10:30de Rooij, van Veen, Vleerlaag
21/04 10:45Fiducia D1Atlantis D1Fletiomare Oost, VleutenWillem Huibers10:00
21/04 09:30Fiducia D2Luno D1Fletiomare Oost, VleutenRichard van Dijk08:45
21/04 09:30Tempo D4Fiducia D3Zegersloot, Alphen ad Rijn 08:15Scholte, van Beuningen, van Erven
21/04 10:45Fiducia E1OVVO / De Kroon E2Fletiomare Oost, VleutenChris Verburg10:15
21/04 09:30Fiducia E2ESDO E2Fletiomare Oost, VleutenAnnette Voorend09:00
21/04 09:00Synergo E5Fiducia E3Veld Synergo, UtrechtMara Schortinghuis08:10Amghar, Titaheluw
21/04 09:30Fiducia E4Synergo E4Fletiomare Oost, VleutenIneke Kortland09:00
21/04 09:30Fiducia F1Huizen F1Fletiomare Oost, VleutenEsther Staats09:00
21/04 10:45Fiducia F2Oranje Nassau F3Fletiomare Oost, VleutenJesse van Rietschoten10:15
woensdag 25 april 2018
25/04 19:30De Meeuwen A2Fiducia A1Putter Eng, PuttenSjors Keij17:40
25/04 20:00Fortissimo MW1Fiducia MW1IJsseloever, IJsselstein 19:10
zaterdag 28 april 2018
28/04 15:30Fiducia 1HKC 1Fletiomare Oost, VleutenHHH. van Dongen14:30
28/04 14:00Fiducia 2HKC 2Fletiomare Oost, VleutenMH. Blankert13:00
28/04 13:30Spirit 3Fiducia 3Overhorst, VoorthuizenGert Dingemans11:50
28/04 14:00SDO 2Fiducia 4De Zanderij, Hillegom 12:20
28/04 14:00Fiducia 6Koveni 5Fletiomare Oost, Vleuten 13:15
zaterdag 12 mei 2018
12/05 15:30Vriendenschaar 1Fiducia 1Groene Zoom, BodegravenJ. Groenendijk14:10
12/05 14:00Vriendenschaar 2Fiducia 2Groene Zoom, BodegravenE. Stadt12:40
12/05 16:15Fiducia 3Huizen 2Fletiomare Oost, VleutenMyka Willemse15:15
12/05 14:30Fiducia 4Oranje Nassau 2Fletiomare Oost, VleutenP. van Soestbergen13:45
12/05 17:15SDO / BlijWerkt 5Fiducia 5Mijzijde, Kamerik 16:10
12/05 14:00Victum / War Child 5Fiducia 6Weteringhoek, Houten 12:55
12/05 12:30ODIK A1Fiducia A1Oosterbos, BarneveldJA. Karman10:50
12/05 13:00Fiducia A2ESDO A1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 312:15
12/05 13:00Fiducia B1Fortissimo B1Fletiomare Oost, Vleuten 12:15
12/05 09:30OVVO / De Kroon B2Fiducia B2Daalseweide, Maarssen 08:30Mulder, Oostveen, Taheij
12/05 10:00Luno B2Fiducia B3Rapijnen, LinschotenMark van Dijk08:55van Manen, van Wiggen, van den Engel
12/05 11:00Wageningen C1Fiducia C1Hollandseweg, WageningenRuben Oudenes09:30van Aggelen, Chotesing, Gerritsen
12/05 10:45Fiducia C2Luno C1Fletiomare Oost, VleutenSabine Koers10:00
12/05 10:45Fiducia C3Atlantis C2Fletiomare Oost, VleutenPeter van Laar10:00
12/05 13:00Fiducia C4Reflex C1Fletiomare Oost, VleutenFroukje Seldenrijk12:15
12/05 11:00Atlantis D1Fiducia D1Gem. sportpark, Mijdrecht 09:45Sterk, Rietveld, Siebes
12/05 11:00Luno D1Fiducia D2Rapijnen, LinschotenMarleen Hage09:55van Veen, Schuitema, Hagenaars
12/05 09:30Fiducia D3Tempo D4Fletiomare Oost, VleutenAnouk van der Poel08:45
12/05 09:30OVVO / De Kroon E2Fiducia E1Daalseweide, Maarssen 08:45Schapendonk, van Balkom
12/05 09:00ESDO E2Fiducia E2Sportweg, Kockengen 08:10Oostendorp, Fijneman
12/05 09:30Fiducia E3Synergo E5Fletiomare Oost, VleutenMarc Post09:00
12/05 09:00Synergo E4Fiducia E4Veld Synergo, UtrechtLisa van Rietbergen08:10Dijkgraaf, Rijnbergen
12/05 12:00Huizen F1Fiducia F1KV Huizen, Huizen 10:55de Rooij, Zwaard
12/05 12:00Oranje Nassau F3Fiducia F2Het Loopveld, Amstelveen 10:50Dubbelman, de Rooij
woensdag 16 mei 2018
16/05 20:30Fiducia MW1Tweemaal Zes MW1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 620:00
dinsdag 22 mei 2018
22/05 21:00Synergo MW2Fiducia MW1Veld Synergo, UtrechtAlex van Zijl20:10
zaterdag 26 mei 2018
26/05 15:30Fiducia 1Viking 1Fletiomare Oost, Vleuten 14:30
26/05 14:00Fiducia 2Tempo 4Fletiomare Oost, Vleuten 13:00
26/05 12:00OVVO / De Kroon 4Fiducia 3Daalseweide, Maarssen 10:45
26/05 12:30Luno 3Fiducia 4Rapijnen, LinschotenMaarten Bak11:25
26/05 15:30Fiducia 5Reflex 1Fletiomare Oost, VleutenEvertjan de Rooij14:45
26/05 12:30Fiducia A1MIA A1Fletiomare Oost, Vleuten 11:30
26/05 12:30Thor A1Fiducia A2Bijleveld, Harmelen 11:35
26/05 12:00Fiducia B1Victum / War Child B1Fletiomare Oost, Vleuten 11:15
26/05 12:00Fiducia B2SDO B1Fletiomare Oost, Vleuten 11:15
26/05 14:45Fiducia B3Thor B1Fletiomare Oost, VleutenJesper Heller14:00
26/05 13:30Fiducia C1Telstar C1Fletiomare Oost, Vleuten 12:45
26/05 11:15Thor C1Fiducia C2Bijleveld, Harmelen 10:20van Schaik, Vosjan, Eikelenboom
26/05 10:00SDO / BlijWerkt C2Fiducia C3Mijzijde, Kamerik 08:55Bak, Rebergen, Jacobse
26/05 14:30OVVO / De Kroon C4Fiducia C4Daalseweide, Maarssen 13:30de Rooij, Vleerlaag, Parker
26/05 09:30Fiducia D1SDO / BlijWerkt D1Fletiomare Oost, VleutenJeroen de Kam08:45
26/05 10:45Fiducia D2Reflex D1Fletiomare Oost, VleutenRomy Elbertse10:00
26/05 10:30Atlantis D2Fiducia D3Gem. sportpark, Mijdrecht 09:15Morriën, Trommelen, van der Steen
26/05 10:45Fiducia E1Atlantis E1Fletiomare Oost, VleutenJudy Delfgou10:15
26/05 09:30Fiducia E2Luno E1Fletiomare Oost, VleutenJasmijn Kragten09:00
26/05 11:30Viking E1Fiducia E3Mariënhoeve, Wijk bij Duurstede 10:25
26/05 09:30Fiducia E4Victum / War Child E4Fletiomare Oost, VleutenSophie Terlien09:00
26/05 14:00De Corvers F1Fiducia F1Corverskuil, Hilversum 12:55Amghar, Hetharie
26/05 10:45Fiducia F2OVVO / De Kroon F3Fletiomare Oost, Vleuten 10:15
zaterdag 2 juni 2018
02/06 15:30Korbis 1Fiducia 1Sniep, Waddinxveen 14:00
02/06 14:00Korbis 2Fiducia 2Sniep, Waddinxveen 12:30
02/06 15:30Fiducia 3MIA 5Fletiomare Oost, Vleuten 14:30
02/06 14:00Fiducia 4Badhoevedorp 2Fletiomare Oost, Vleuten 13:15
02/06 12:30Thor 3Fiducia 5Bijleveld, Harmelen 11:35
02/06 12:30Woudenberg A1Fiducia A1De Grift, Woudenberg 11:00
02/06 12:30Fiducia A2De Corvers A1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 411:45
02/06 11:05Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2Fiducia B1De Woerd, DriebergenVolgt nog09:55Heller, Brouwer, Oostrom
02/06 11:15Tilburg B2Fiducia B2Moerse Dreef, Tilburg 09:30van Heerde, Kamerbeek, Gerssen
02/06 12:40De Vinken B1Fiducia B3De Molmhoek, Vinkeveen 11:30van Veen, de Koning, Salve
02/06 13:20Antilopen / Lancyr Deelen C1Fiducia C1Burgemeester Buiningpark, Leusden 12:00van Aggelen, van Wiggen, Rietveld
02/06 13:15Fiducia C2Synergo C3Fletiomare Oost, VleutenErik de Vrankrijker12:30
02/06 10:45Fiducia C3OVVO / De Kroon C3Fletiomare Oost, VleutenStefanie van der Wal10:00
02/06 12:00Fiducia C4Nieuwerkerk C3Fletiomare Oost, VleutenFiducia Midweek11:15
02/06 12:30OVVO / De Kroon D1Fiducia D1Daalseweide, Maarssen 11:30Sterk, Lantinga, Chotesing
02/06 14:00OVVO / De Kroon D4Fiducia D2Daalseweide, Maarssen 13:00
02/06 09:30Fiducia D3Thor D1Fletiomare Oost, VleutenKoen Koppen08:45
02/06 10:30De Vinken E1Fiducia E1De Molmhoek, Vinkeveen 09:35Visser, Kikkert
02/06 11:00OVVO / De Kroon E4Fiducia E2Daalseweide, Maarssen 10:15Hindriks, Fijneman
02/06 09:30Fiducia E3VIKO E1Fletiomare Oost, VleutenRuth Verweijen09:00
02/06 11:00Het Bosch E2Fiducia E4Het Bosch, Lexmond 10:05Rotscheid, Warris
02/06 09:30Fiducia F1De Vinken F1Fletiomare Oost, VleutenJolijn Friele09:00
02/06 09:15DKV Victoria F3Fiducia F2De Diemen, Diemen 08:10Overbeek, van der Horst