Te fluiten wedstrijden

Hieronder is per thuiswedstrijd te zien welk team/speler/scheidsrechter is toegewezen aan de wedstrijd. Voor de teams die in de wedstrijdsport spelen zal vanuit de KNKV een scheidsrechter worden toegewezen. Dus staat er een team dan graag een naam doorgeven aan de scheidsrechters@fiducia.nu.

ook op de programma pagina is het zichtbaar welk team of persoon er is toegewezen aan een wedstrijd.

Scheidsrechters
zaterdag 24 november 2018
09:00Fiducia E3Paul van der Velde
09:00Fiducia F2Jürgen Hetharie
10:00Fiducia D3Fiducia 3
10:00Fiducia E4Fiducia 3
11:00Fiducia C1M. Beekman
12:00Fiducia D1Fiducia 4
13:00Fiducia B4Fiducia Midweek
14:00Fiducia 4
15:10Fiducia 2
16:25Fiducia 1HHH. van Dongen
17:35Fiducia A1J. vd Leeden
woensdag 28 november 2018
20:30Fiducia MW1Fiducia 4
zaterdag 01 december 2018
09:00Fiducia F1Nienke van Schaik
10:00Fiducia D2Jorrit de Maa
11:00Fiducia C3Ineke Kortland
12:10Fiducia B1P. Kleijer
13:30Fiducia C2Fiducia 3
14:30Fiducia B3Fiducia 5
15:30Fiducia B2Mike Schroten
16:30Fiducia 6Fiducia 3
17:40Fiducia 3
zaterdag 08 december 2018
09:00Fiducia F1Fiducia 4
10:00Fiducia D3Fiducia 4
10:00Fiducia E3Bianca Jungen
11:00Fiducia D1Fiducia 1/2 Selectie
12:00Fiducia C2Fiducia 3
13:00Fiducia B2
14:00Fiducia 5Leon Rotscheid
15:10Fiducia 3Wiebe Dijkstra
16:20Fiducia 6Fiducia 5
zaterdag 15 december 2018
09:00Fiducia E2Kelly Hart
10:00Fiducia C3Fiducia 1/2 Selectie
11:00Fiducia C1
12:00Fiducia A1
13:20Fiducia B1
14:40Fiducia 2
15:55Fiducia 1
17:05Fiducia 4
woensdag 19 december 2018
20:30Fiducia MW1Michel van Dijk
zaterdag 22 december 2018
13:00Fiducia 5Fiducia 1/2 Selectie
14:10Fiducia 6Fiducia 4
zaterdag 12 januari 2019
09:00Fiducia E4Angelique van Veen-van den Berg
09:00Fiducia F2Manon Leewis
10:00Fiducia D3Fiducia 5
10:00Fiducia E3Evy Lubach
11:00Fiducia D1Fiducia 4
12:00Fiducia B2
13:00Fiducia C2Fiducia 3
14:00Fiducia B4Fiducia Midweek
15:00Fiducia 5Fiducia 6
16:10Fiducia 4
17:20Fiducia 3
zaterdag 19 januari 2019
09:00Fiducia F1Jelle Mulder
10:00Fiducia E1Marc Post
10:00Fiducia E2Esther Staats
11:00Fiducia D2Marijn Stob
12:00Fiducia B3Fiducia 1/2 Selectie
13:10Fiducia B1
14:30Fiducia C1
15:30Fiducia 2
16:45Fiducia 1
zaterdag 26 januari 2019
09:00Fiducia E3Robert Kragten
10:00Fiducia D3Fiducia Midweek
10:00Fiducia E4Fiducia 5
10:00Fiducia F2Fiducia 3
11:00Fiducia B2
12:00Fiducia B4Fiducia Midweek
13:00Fiducia D1Fiducia 3
14:00Fiducia C2Fiducia 4
15:00Fiducia 5Fiducia 6
16:10Fiducia 4
woensdag 30 januari 2019
20:30Fiducia MW1Fiducia 3
zaterdag 02 februari 2019
09:00Fiducia F1Fiducia A1
10:00Fiducia E1Marc Post
10:00Fiducia E2Fiducia A1
11:00Fiducia C3Sandra Hartsink
12:00Fiducia C2Evertjan de Rooij
13:00Fiducia B3Fiducia 4
14:00Fiducia B2
15:00Fiducia 6Fiducia 5
16:10Fiducia 3
17:30Fiducia B1
zaterdag 09 februari 2019
09:00Fiducia D3Anoeska den Broeder
10:00Fiducia E3Fiducia 5
10:00Fiducia E4Ryanne van Valkenburg
11:00Fiducia D1Fiducia 4
12:00Fiducia C1
13:00Fiducia B4Fiducia 3
14:00Fiducia 4
15:10Fiducia 2
16:25Fiducia 1
17:35Fiducia A1
woensdag 13 februari 2019
20:00Fiducia MW1Fiducia 4
zaterdag 16 februari 2019
09:00Fiducia F2Fiducia 5
10:00Fiducia E2Fiducia 3
10:00Fiducia E4Fiducia 4
11:00Fiducia D2Fiducia 5
12:00Fiducia C3Fiducia 1/2 Selectie
13:00Fiducia C1
14:10Fiducia B1