B2

Heren: Noah, Rens, Jonas, Kevin, Edwin
Dames: Lisa, Marloes, Marijn, Romy
Trainer/Coach: Ivo en David

B-aspiranten 2e klasse D

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
13/01 13:00Fiducia B2Tweemaal Zes B1Europahal, Vleuten12:15
20/01 10:00OVVO / De Kroon B2Fiducia B2OVVO-hal, Maarssen09:00
27/01 13:00Fiducia B2Exakwa B1Europahal, Vleuten12:15
03/02 11:20EKVA B1Fiducia B2Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere09:50
10/02 11:40KVA B1Fiducia B2Nieuwe Bankrashal, Amstelveen10:25
17/02 14:00Fiducia B2Wolderwijd B1Europahal, Vleuten13:15
24/02 18:00Wolderwijd B1Fiducia B2De Horst, Zeewolde16:30Mulder, Adamse, Kamerbeek
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
B-aspiranten 2e klasse D
1EKVA B14400836
2Exakwa B14211515
3Wolderwijd B142115-8
4KVA B14202410
5Tweemaal Zes B14202410
6OVVO / De Kroon B252034-27
7Fiducia B250050-36
ThuisploegUitploegUitslag
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
OVVO / De Kroon B2Exakwa B15 - 15
Tweemaal Zes B1Wolderwijd B111 - 12
Fiducia B2KVA B17 - 16
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
Wolderwijd B1Exakwa B112 - 12
OVVO / De Kroon B2KVA B111 - 9
Fiducia B2EKVA B18 - 14
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
EKVA B1Wolderwijd B120 - 9
Exakwa B1Fiducia B213 - 3
Tweemaal Zes B1OVVO / De Kroon B212 - 2
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
Exakwa B1KVA B17 - 12
EKVA B1Tweemaal Zes B112 - 7
Fiducia B2OVVO / De Kroon B29 - 14
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
KVA B1Wolderwijd B111 - 13
OVVO / De Kroon B2EKVA B13 - 17
Tweemaal Zes B1Fiducia B211 - 5