C1

Heren: Robbe, Daan, Marc, Floris
Dames: Kim, Jara, Sitara, Vera, Dian
Trainer/Coach: Gert-Jan en Hanneke

C-aspiranten Hoofdklasse B

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
16/12 14:00Fiducia C1Oranje Wit C1Europahal, Vleuten13:15
06/01 13:10Tiel '72 C1Fiducia C1Betuwehal, Tiel11:45Roelofsen, van Aggelen, Gerritsen
13/01 12:00DSC C1Fiducia C1De Vijfkamp, Eindhoven10:15de Maa, Chotesing, van Balkom
20/01 13:00Fiducia C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Europahal, Vleuten12:15
27/01 11:05PKC / SWKGroep C1Fiducia C1PKC-hal, Papendrecht09:30
03/02 14:00Fiducia C1Kinderdijk C1Europahal, Vleuten13:15
10/02 15:00Fiducia C1DVO / Accountor C1Europahal, Vleuten14:15
17/02 11:00Oranje Wit C1Fiducia C1Oranje Withal, Dordrecht09:30
10/03 14:00Fiducia C1Tiel '72 C1Europahal, Vleuten13:15
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
C-aspiranten Hoofdklasse B
1DVO / Accountor C155001054
2DSC C155001025
3PKC / SWKGroep C15311732
4Oranje Wit C1521255
5Dalto / Klaverblad Verzekeringen C152034-7
6Fiducia C151042-28
7Tiel '72 C151042-33
8Kinderdijk C150050-48
ThuisploegUitploegUitslag
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
Kinderdijk C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C18 - 19
Tiel '72 C1PKC / SWKGroep C18 - 21
DVO / Accountor C1Fiducia C118 - 9
Oranje Wit C1DSC C18 - 12
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
Kinderdijk C1Fiducia C111 - 17
DSC C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C116 - 15
DVO / Accountor C1Tiel '72 C118 - 4
PKC / SWKGroep C1Oranje Wit C113 - 13
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
Fiducia C1PKC / SWKGroep C16 - 18
Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1DVO / Accountor C112 - 21
Tiel '72 C1DSC C18 - 14
Oranje Wit C1Kinderdijk C117 - 8
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Fiducia C110 - 9
DSC C1PKC / SWKGroep C19 - 7
DVO / Accountor C1Kinderdijk C123 - 6
Tiel '72 C1Oranje Wit C18 - 13
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Fiducia C1DSC C111 - 23
Kinderdijk C1Tiel '72 C16 - 11
PKC / SWKGroep C1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C120 - 11
Oranje Wit C1DVO / Accountor C111 - 16