Fiducia C2

Heren: Bjorn, Valentijn
Dames: Tarai, Nadine, Linde, Lynn, Evi, Amy

Trainer/Coach: Ilse Teune, Romy Elbertse

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal

*Op woensdag op de oneven weken.

Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
C219.00 - 20.00 (2a)18.30 - 19.30 (1a)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 028

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
22/12 12:00Tweemaal Zes C3Fiducia C2De Vierstee , 10:50Rietveld, Siebes, van der Steen
12/01 13:00Fiducia C2OVVO / De Kroon C3Europahal , 12:15
19/01 13:00De Vinken C1Fiducia C2De Boei , 11:50Lantinga, Schuitema, de Bie
26/01 14:00Fiducia C2HKC C1Europahal , 13:15
02/02 12:00Fiducia C2Tweemaal Zes C3Europahal , 11:15
09/02 13:00VIKO C1Fiducia C2Helsdingen , 11:55Sterk, Schuitema, Siebes
02/03 14:00Het Bosch C1Fiducia C2De Linde , 12:45
16/03 18:00OVVO / De Kroon C3Fiducia C2OVVO-hal , 17:00Lantinga, Rietveld, van der Steen
23/03 12:00Fiducia C2De Vinken C1Europahal , 11:15
30/03 10:15HKC C1Fiducia C2Hoograven , 09:10Sterk, Siebes, de Bie
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 028
1OVVO / De Kroon C32200413
2VIKO C1320149
3Het Bosch C1320143
4De Vinken C132014-9
5Tweemaal Zes C310010-1
6HKC C120020-4
7Fiducia C220020-11
ThuisploegUitploegUitslag
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
Het Bosch C1De Vinken C16 - 7
OVVO / De Kroon C3VIKO C17 - 6
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
Fiducia C2Het Bosch C11 - 3
VIKO C1Tweemaal Zes C313 - 12
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
De Vinken C1HKC C16 - 4
Fiducia C2VIKO C13 - 12
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
OVVO / De Kroon C3De Vinken C112 - 0
HKC C1Het Bosch C13 - 5