C2

Heren: Tom, Samuel, Jelle, Stijn
Dames: Bente, Enike, Myla, Anika, Nikki
Trainer/Coach: Kjeld en Ruut-Jan

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
23/12 10:15HKC C2Fiducia C2Hoograven, Utrecht09:10Bakkenes, Marissen, Dijkgraaf
06/01 14:15Sporting West C1Fiducia C2Inloophal, Amsterdam12:50van Schaik, Vosjan, Eikelenboom
13/01 12:00Fiducia C2OVVO / De Kroon C2Europahal, Vleuten11:15
20/01 12:05Atlantis C1Fiducia C2De Phoenix, Mijdrecht10:50
27/01 12:00Synergo C2Fiducia C2De Dreef, Utrecht10:55
03/02 12:00Fiducia C2De Vinken C1Europahal, Vleuten11:15
10/02 14:00Fiducia C2HKC C2Europahal, Vleuten13:15
24/02 10:00Fiducia C2Atlantis C1Europahal, Vleuten09:15
10/03 13:00Fiducia C2Sporting West C1Europahal, Vleuten12:15
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013
1Atlantis C13300617
2De Vinken C14301613
3Synergo C2421150
4OVVO / De Kroon C23201421
5HKC C2310223
6Sporting West C140131-33
7Fiducia C230030-21
ThuisploegUitploegUitslag
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
Synergo C2Atlantis C11 - 8
Sporting West C1De Vinken C14 - 15
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
OVVO / De Kroon C2Sporting West C117 - 3
HKC C2Atlantis C17 - 8
De Vinken C1Fiducia C214 - 7
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
Fiducia C2Synergo C25 - 8
Sporting West C1HKC C24 - 12
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
De Vinken C1OVVO / De Kroon C26 - 2
Synergo C2HKC C210 - 6
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Atlantis C1De Vinken C116 - 7
OVVO / De Kroon C2Fiducia C217 - 6
Sporting West C1Synergo C25 - 5