C2

Heren: Tom, Samuel, Jelle, Stijn
Dames: Bente, Enike, Myla, Anika, Nikki
Trainer/Coach: Kjeld en Ruut-Jan

Trainingstijden

TeamDagVan - TotZaal
C2Maandag19.00 -20.00Schakelzaal
C2Woensdag18:00 - 19:00Schakelzaal

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
24/02 10:00Fiducia C2Atlantis C1Europahal, Vleuten09:15
10/03 13:00Fiducia C2Sporting West C1Europahal, Vleuten12:15
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013
1Atlantis C11111002284
2HKC C2117131527
3Synergo C210523127
4De Vinken C1115241214
5OVVO / De Kroon C210415917
6Sporting West C1111193-80
7Fiducia C2100191-69
ThuisploegUitploegUitslag
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
Sporting West C1Atlantis C13 - 12
Synergo C2De Vinken C16 - 5
HKC C2OVVO / De Kroon C210 - 9
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
De Vinken C1Sporting West C110 - 6
Fiducia C2HKC C23 - 11
Atlantis C1Synergo C212 - 9
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
Sporting West C1OVVO / De Kroon C24 - 11
Atlantis C1HKC C215 - 6
Fiducia C2De Vinken C17 - 7
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
OVVO / De Kroon C2Atlantis C16 - 10
HKC C2Sporting West C113 - 2
Synergo C2Fiducia C215 - 10
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
OVVO / De Kroon C2De Vinken C15 - 10
Atlantis C1Fiducia C221 - 1
HKC C2Synergo C211 - 10
Atlantis C1OVVO / De Kroon C210 - 5
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
Synergo C2Sporting West C18 - 3
De Vinken C1Atlantis C18 - 13
Fiducia C2OVVO / De Kroon C20 - 4
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
HKC C2De Vinken C18 - 6
Sporting West C1Fiducia C26 - 5
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
HKC C2Fiducia C213 - 3
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
Atlantis C1Sporting West C114 - 2
De Vinken C1Synergo C210 - 10
OVVO / De Kroon C2HKC C28 - 8
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
Synergo C2Atlantis C11 - 8
Sporting West C1De Vinken C14 - 15
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
OVVO / De Kroon C2Sporting West C117 - 3
HKC C2Atlantis C17 - 8
De Vinken C1Fiducia C214 - 7
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
Fiducia C2Synergo C25 - 8
Sporting West C1HKC C24 - 12
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
De Vinken C1OVVO / De Kroon C26 - 2
Synergo C2HKC C210 - 6
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Atlantis C1De Vinken C116 - 7
OVVO / De Kroon C2Fiducia C217 - 6
Sporting West C1Synergo C25 - 5