Midweek

Heren: Paul, Wil, Jurgen, Rick
Dames: Manon, Sandra, Rianne

Midweek poule 012

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
27/12 20:30Fiducia MW1Korbis MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
10/01 20:30Fiducia MW1Reeuwijk MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
17/01 20:30Fiducia MW1OVVO / De Kroon MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
25/01 21:00Gemini MW1Fiducia MW1De Mammoet, Gouda20:05
30/01 21:30Korbis MW1Fiducia MW1De Dreef, Waddinxveen20:35
13/02 19:45Twist MW1Fiducia MW1Vlaardingenhal, Vlaardingen18:35
21/02 20:30Fiducia MW1Thor MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
14/03 20:00Reeuwijk MW1Fiducia MW1De Meerkoet, Reeuwijk19:10
21/03 20:30Fiducia MW1Twist MW1Cultuurcampus, Vleuten20:00
PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Midweek poule 012
1OVVO / De Kroon MW14400820
2Twist MW13210517
3Korbis MW13210510
4Fiducia MW12101210
5Thor MW131022-7
6Gemini MW141032-28
7Reeuwijk MW150050-22
ThuisploegUitploegUitslag
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
Gemini MW1Korbis MW1 -
Thor MW1Fiducia MW1 -
OVVO / De Kroon MW1Reeuwijk MW116 - 14
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
Thor MW1OVVO / De Kroon MW111 - 18
Korbis MW1Reeuwijk MW113 - 7
Twist MW1Gemini MW118 - 7
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
Gemini MW1OVVO / De Kroon MW17 - 16
Reeuwijk MW1Twist MW110 - 16
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
Fiducia MW1Gemini MW119 - 7
Thor MW1Reeuwijk MW112 - 8
Korbis MW1Twist MW19 - 9
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Gemini MW1Thor MW113 - 9
OVVO / De Kroon MW1Fiducia MW115 - 13
Reeuwijk MW1Korbis MW113 - 17