Programma

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
woensdag 20 februari 2019
20/02 20:00Fiducia B1Wageningen B1Europahal, VleutenStefan Rijkaart van Cappellen19:15
maandag 25 februari 2019
25/02 19:00Fiducia B2Oost-Arnhem B1Europahal, VleutenC. Boere18:15
zaterdag 2 maart 2019
02/03 14:05Reflex 1Fiducia 6Snellerpoort, Woerden 13:05
02/03 12:00Fiducia B4Atlantis B2Europahal, VleutenYsbrand Mc Nelly11:15
02/03 14:00Het Bosch C1Fiducia C2De Linde, Meerkerk 12:45Lantinga, Rietveld, de Bie
02/03 11:00Fiducia D2Synergo D2Europahal, VleutenEvertjan de Rooij10:15
02/03 10:00Fiducia E1Huizen E1Europahal, VleutenFiducia 609:30
02/03 09:00Fiducia E2VIKO E3Europahal, VleutenSanne Ietswaard08:30
02/03 10:00Fiducia F2Huizen F2Europahal, VleutenJürgen Hetharie09:30
woensdag 6 maart 2019
06/03 21:00Woudenberg 3Fiducia 3De Camp, WoudenbergJ. Vink19:30
06/03 21:00Koveni MW2Fiducia MW1‘t Veerhuis, Nieuwegein 20:10
zaterdag 9 maart 2019
09/03 18:40ZKC '31 1Fiducia 1De Tref, ZaandamS. Ouwerkerk16:55
09/03 17:30ZKC '31 2Fiducia 2De Tref, Zaandam 15:45
09/03 13:00Fiducia 3MIA 5Europahal, VleutenRolf Scholten12:00
09/03 14:25EKVA 4Fiducia 4Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere 12:55
09/03 15:20Fiducia 5Synergo 9Europahal, VleutenWillem Huibers14:35
09/03 14:10Fiducia 6DOC 3Europahal, VleutenRick Dorrestijn13:25
09/03 16:35TOP / SolarCompleet A2Fiducia A1De Korf, SassenheimJ. Koopman14:45Stob, Staats, Oostrom
09/03 15:40DOS Kampen / Veltman B1Fiducia B1De Reeve, KampenW. Spenkelink13:45Brouwer, Chotesing, van Balkom
09/03 12:00Fiducia B3Animo B2Europahal, VleutenRebecca Staats11:15
09/03 14:25OVVO / De Kroon C1Fiducia C1OVVO-hal, Maarssen 13:25Bakkenes, Gerritsen, Oostrom
09/03 12:00Synergo C3Fiducia C3Loevenhoutsedijk, UtrechtEric Grendel10:55Morriën, Hagenaars, Vleerlaag
09/03 11:00Fiducia D1Sporting West D1Europahal, VleutenFiducia 610:15
09/03 10:00Synergo D2Fiducia D2Loevenhoutsedijk, UtrechtPaula van Luijn08:55Kikkert, van Erven, Bravenboer
09/03 09:00Fiducia D3Hemur Enge D2Europahal, VleutenFiducia A108:15
09/03 10:00Fiducia E1Thor E1Europahal, VleutenMarc Post09:30
09/03 09:15HKC E2Fiducia E2Hoograven, Utrecht 08:25Amghar, Looman
09/03 10:00Fiducia E3RDZ E2Europahal, VleutenMarloes Adamse09:30
09/03 11:00Huizen F2Fiducia F2De Meent, Huizen 09:50Overbeek, Grootendorst
woensdag 13 maart 2019
13/03 20:00Fiducia MW1Gemini MW1Cultuurcampus, VleutenRemko van den Berg19:30
zaterdag 16 maart 2019
16/03 18:40Fiducia 1Viking 1Europahal, Vleuten 17:40
16/03 17:30Fiducia 2Viking 2Europahal, Vleuten 16:30
16/03 19:45Luno 3Fiducia 4De Vaart, LinschotenErik van Amerongen18:45
16/03 14:15Stip 2Fiducia 5De Schutskamp, Den Bosch 12:45
16/03 19:50Fiducia 6DKV Victoria 5Europahal, VleutenChris van Leeuwen19:05
16/03 16:20Fiducia A1SDO / BlijWerkt A1Europahal, Vleuten 15:20
16/03 15:00Fiducia B1LDODK / Rinsma Fashion B1Europahal, Vleuten 14:15
16/03 12:05Oost-Arnhem B1Fiducia B2De Laar West, Arnhem 10:20Mulder, van Veen, Kamerbeek
16/03 14:00Fiducia B3HKC B2Europahal, VleutenWil Houtzager13:15
16/03 12:00Atlantis B2Fiducia B4De Phoenix, Mijdrecht 10:45van Bentum, de Rooij, Corsten
16/03 13:00Fiducia C1Vriendenschaar C1Europahal, Vleuten 12:15
16/03 18:00OVVO / De Kroon C3Fiducia C2OVVO-hal, Maarssen 17:00Lantinga, Rietveld, van der Steen
16/03 12:00Fiducia C3Midlandia C2Europahal, VleutenHanneke Gerritsen-Drost11:15
16/03 11:00Fiducia D2VIKO D1Europahal, VleutenMerel van Schaik10:15
16/03 13:00De Eemvogels D1Fiducia D3De Engh, SoestSara Dijkhuizen11:40Cazemier, Gerritsen
16/03 10:00Fiducia E1SGV E2Europahal, VleutenNiek Oostrom09:30
16/03 11:00Thor E2Fiducia E3De Kroon, Harmelen 10:20Rijnbergen, Vrolijk
16/03 09:00OVVO / De Kroon E6Fiducia E4OVVO-hal, Maarssen 08:15Brandenburg, Nauta
16/03 10:00Fiducia F1KCD F1Europahal, VleutenKoen Koppen09:30
16/03 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen F2Fiducia F2Hoenderdaal, DriebergenJulia Simmering08:05Looman, Klasens
zaterdag 23 maart 2019
23/03 17:25VZOD 1Fiducia 1Proosdijhal, Kudelstaart 15:40
23/03 16:10VZOD 2Fiducia 2Proosdijhal, Kudelstaart 14:25
23/03 15:00Fiducia 3DWS 3Europahal, Vleuten 14:00
23/03 16:10Fiducia 4SDO / BlijWerkt 4Europahal, Vleuten 15:25
23/03 17:20Fiducia 5Hebbes 5Europahal, VleutenYsbrand Mc Nelly16:35
23/03 18:50ESDO 2Fiducia 6Sporthal, Kockengen 17:45
23/03 14:00Fiducia B2DOS-WK B1Europahal, Vleuten 13:15
23/03 12:00ESDO B2Fiducia B3Sporthal, Kockengen 10:55Peek, de Koning, van Manen
23/03 13:00Fiducia B4Korbis B2Europahal, VleutenFiducia 612:15
23/03 11:00Antilopen / Lancyr Deelen C1Fiducia C1Sportcentrum Buiningpark, Leusden 09:40Rotscheid, Brouwer, Vosjan
23/03 12:00Fiducia C2De Vinken C1Europahal, VleutenKoen Koppen11:15
23/03 11:00Fiducia D1KVA D1Europahal, VleutenNienke Ridder10:15
23/03 11:05Luno D1Fiducia D2De Vaart, LinschotenRosella Bakker10:05Bak, Vrolijk, Fijneman
23/03 10:00Fiducia D3Activitas D1Europahal, VleutenLars Albronda09:15
23/03 11:30Tweemaal Zes E1Fiducia E1De Vierstee, Maartensdijk 10:35Amghar, van Proosdij
23/03 11:10Nova E1Fiducia E2HF Witte Centrum, De BiltNici van der Werve10:15Hindriks, Warris
23/03 10:00Fiducia E3Fortissimo E4Europahal, VleutenMarc van Zwol09:30
23/03 09:00Fiducia E4SDO / BlijWerkt E2Europahal, VleutenPaul van der Velde08:30
23/03 10:15Animo F1Fiducia F1De Randhorst, Geldermalsen 09:10de Rooij, van t Hoff
23/03 09:00Fiducia F2SDO / BlijWerkt F1Europahal, VleutenManon Leewis08:30
woensdag 27 maart 2019
27/03 20:00Fiducia MW1Thor MW1Cultuurcampus, VleutenGerrit van der Stok19:30
zaterdag 30 maart 2019
30/03 17:25Fiducia 1Hellas '63 1Europahal, Vleuten 16:25
30/03 16:10Fiducia 2MIA 4Europahal, Vleuten 15:10
30/03 18:20ZKC '31 3Fiducia 4De Tref, Zaandam 16:50
30/03 17:45Koveni 3Fiducia 5‘t Veerhuis, Nieuwegein 16:40
30/03 15:00Fiducia A1EKVA A1Europahal, Vleuten 14:00
30/03 15:00Elburg B1Fiducia B2‘t Huiken, Elburg 13:10van Heerde, Bak, Kragten
30/03 14:00Fiducia B3Midlandia B1Europahal, VleutenNiels Kromwijk13:15
30/03 19:00Thor B1Fiducia B4De Kroon, Harmelen 18:05Eikelenboom, van Veen, Corsten
30/03 13:00Fiducia C1IJsselvogels C1Europahal, Vleuten 12:15
30/03 10:15HKC C1Fiducia C2Hoograven, Utrecht 09:10Sterk, Siebes, de Bie
30/03 12:00Fiducia C3SGV C1Europahal, VleutenPeter van Laar11:15
30/03 10:15EKVA D1Fiducia D1Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere 08:45van Veen, Rotscheid, de Rooij
30/03 11:00Fiducia D2Atlantis D1Europahal, VleutenAnoeska den Broeder10:15
30/03 09:15HKC D2Fiducia D3Hoograven, Utrecht 08:10de Rooij, Gerritsen
30/03 10:00Fiducia E1DOS E1Europahal, VleutenErik de Vrankrijker09:30
30/03 10:00Fiducia E2Viking E1Europahal, VleutenFiducia 609:30
30/03 09:00Synergo E3Fiducia E3Loevenhoutsedijk, UtrechtEllen Kremer08:10Broekhuijsen, Ziepzeerder
30/03 13:30Tweemaal Zes E3Fiducia E4De Vierstee, Maartensdijk 12:35Zwaard, Hetharie, Brandenburg
30/03 10:00Fiducia F1Synergo F1Europahal, VleutenFiducia 309:30
30/03 13:30DOC F1Fiducia F2Zandzee, Bussum 12:20Dubbelman, Peters