Fiducia B4

Heren: Tom, Melle, Samuel
Dames: Kinda, Emma, Pien, Julia

Trainer/Coach: Ivo Stob (trainer)

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
B4maandag19:30 - 20:30Cultuurcampus schakelhal
Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
B419.15 - 20.15 (3b)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 054

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
02/03 12:00Fiducia B4Atlantis B2Europahal, Vleuten11:15
16/03 12:00Atlantis B2Fiducia B4De Phoenix, Mijdrecht10:45van Bentum, de Rooij, Corsten
23/03 13:00Fiducia B4Korbis B2Europahal, Vleuten12:15
30/03 19:00Thor B1Fiducia B4De Kroon, Harmelen18:05Eikelenboom, van Veen, Corsten
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 054
1Korbis B286111317
2Thor B110433111
3Fiducia B48413913
4Reflex B184139-3
5Atlantis B284139-4
6Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3102175-14
7De Corvers B281254-10
ThuisploegUitploegUitslag
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
Thor B1De Corvers B26 - 4
Korbis B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B38 - 4
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
Korbis B2Thor B114 - 7
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Atlantis B29 - 6
Fiducia B4Reflex B15 - 8
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
Atlantis B2Korbis B25 - 5
Thor B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B37 - 7
De Corvers B2Fiducia B44 - 4
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
De Corvers B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B39 - 6
Fiducia B4Thor B16 - 7
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
Thor B1Reflex B15 - 6
Atlantis B2De Corvers B24 - 2
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Korbis B22 - 9
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
Reflex B1Thor B15 - 5
De Corvers B2Korbis B26 - 7
Fiducia B4Dalto / Klaverblad Verzekeringen B36 - 5
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Thor B17 - 8
Reflex B1Atlantis B26 - 10
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
Reflex B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B37 - 8
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
Thor B1Atlantis B216 - 6
Reflex B1De Corvers B26 - 4
Korbis B2Fiducia B42 - 13
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
De Corvers B2Thor B14 - 4
Atlantis B2Reflex B110 - 4
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Fiducia B45 - 6
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
Thor B1Korbis B20 - 5
Atlantis B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B310 - 9
Reflex B1Fiducia B46 - 4
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Korbis B2Atlantis B27 - 3
Fiducia B4De Corvers B28 - 2