Standen

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV 2e klasse F
1VIKO 198011652
2Fiducia 196121327
3Atlantis 19513113
4DWS 194149-20
5Viking 194058-12
6Ados 193066-15
7De Vinken 192165-11
8Woudenberg 192074-24
KNKV Reserve 2e klasse J
1SDO / BlijWerkt 396211421
1Refleks 296211428
2Roda 296121320
3Sporting Trigon 295221224
4EKVA 2940586
5Triaz 293157-10
6Fiducia 292074-16
7BEP 390090-73
KNKV Reserve 3e klasse O
1VIKO 297201649
2Ados 29603124
3De Vinken 29513118
4Atlantis 294149-3
5DWS 2932480
6Fiducia 393157-2
7Woudenberg 292165-35
8Viking 291264-21
KNKV Reserve 3e klasse P
1HKC 366001237
2Tiel '72 476011216
3OVVO / De Kroon 48413913
4Victum 383147-1
4Fiducia 483147-12
5MIA 582155-12
6Spirit 370070-41
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (najaar)
1Fiducia 66411916
2ESDO 2640287
3Synergo 86312721
4De Vinken 460060-44
Breedtekorfbal Senioren poule 080 (najaar)
1Reflex 166001243
2ESDO 36312717
3Atlantis 561143-42
4Fiducia 560242-18
Breedtekorfbal Senioren poule 054 (voorjaar)
1Fiducia 6220046
2HKC 7220044
3ESDO 3210124
4Woudenberg 521012-1
5DOS 510010-3
6KCD 410010-4
7Sparta 420020-6
Breedtekorfbal Senioren poule 077 (voorjaar)
1Victum 62200410
2Synergo 921012-2
3Antilopen / Lancyr Deelen 6101010
4Fiducia 5101010
5Huizen 4000000
6Hebbes 510010-2
7MIA 1010010-6
Midweek poule 026 (najaar)
1Koveni MW26321817
2Tweemaal Zes MW1623174
3Fiducia MW162135-9
4Hebbes MW162044-12
Midweek poule 032 (voorjaar)
1Fiducia MW1110024
2Sporting West / Amsterdam MW1110024
3Synergo MW210010-4
4Thor MW110010-4
A-junioren 1e klasse D
1KVA A198011689
2Tempo A2960312-9
2Groen Geel A29603123
3Fiducia A1942310-8
3Fortissimo A195041016
4ZKC '31 A193248-3
5ZKV A291082-37
5SDO / BlijWerkt A190272-51
B-aspiranten 1e klasse L (najaar)
1Fiducia B16411922
2OVVO / De Kroon B1640283
3Achilles B163036-3
4IJsselvogels B160151-22
B-aspiranten 1e klasse H (voorjaar)
1Fiducia B1110029
2OVVO / De Kroon B1000000
3ZKC '31 B1000000
4Groen Geel B210010-9
B-aspiranten 2e klasse D (najaar)
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B264201022
2Victum B1621352
3SKF B262135-2
4Fiducia B262044-22
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (najaar)
1Atlantis B1632186
2SDO / BlijWerkt B1631271
3Fiducia B362135-5
4AW.DTV B262044-2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 079 (najaar)
1Synergo B365011054
2Viking B26402818
3Fiducia B4630367
4Victum B360060-79
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (voorjaar)
1Nova B1110026
2Fiducia B2110023
3ESDO B110010-3
4Luno B110010-6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (voorjaar)
1Atlantis B1220049
2DKV Victoria B2110025
3Fiducia B310010-5
4De Vinken B120020-9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
1Thor B1110026
2Fiducia B4110024
3Atlantis B210010-4
4Reflex B110010-6
C-aspiranten 1e klasse F (najaar)
1Meervogels / Física C165011053
1OVVO / De Kroon C165011014
2Tempo C261052-31
2Fiducia C161052-36
C-aspiranten 2e klasse C (voorjaar)
1DVO / Accountor C2110023
2Telstar C1000000
3Fiducia C1000000
4Woudenberg C110010-3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (najaar)
1OVVO / De Kroon C366001257
2Fiducia C262135-5
3ESDO C162135-31
4SDO / BlijWerkt C261052-21
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 116 (najaar)
1Fiducia C365011032
2KCD C164028-1
3Thor C162044-7
4Viking C261052-24
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 066 (voorjaar)
1Midlandia C1110022
2DOC C1110022
3Fiducia C210010-2
4SDO / BlijWerkt C210010-2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 110 (voorjaar)
1Fiducia C3110024
2De Corvers C1110022
3Thor C110010-2
4EKVA C310010-4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 041 (najaar)
1Fiducia D265101130
2SGV D16402828
3Synergo D362135-3
4Dalto / Klaverblad Verzekeringen D360060-55
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (najaar)
1Fiducia D164201042
2Woudenberg D16411910
3Nova D162135-21
4Telstar D260060-31
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (voorjaar)
1Swift D1110021
2Sporting West D1000000
3EKVA D1000000
4Fiducia D110010-1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (voorjaar)
1OVVO / De Kroon D3110022
2Luno D1110022
3Fiducia D210010-2
4Tempo D310010-2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
1Fiducia D366001247
2Reflex D1631276
3HKC D262135-13
4De Eemvogels D160060-40
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (voorjaar)
1Sporting West D21100219
2DKV Victoria D2110025
3Reflex D1110022
4HKC D210010-2
5Fiducia D310010-5
6Het Bosch D210010-19
E-pupillen poule 032 (najaar)
1OVVO / De Kroon E166001243
2Koveni E16402827
3Fiducia E162044-22
4Synergo E160060-48
E-pupillen poule 058 (najaar)
1Thor E165011027
2Fortissimo E165011025
3Fiducia E261052-23
4OVVO / De Kroon E361052-29
E-pupillen poule 178 (najaar)
1IJsselvogels E365011048
2Nieuwerkerk E86501108
3Fiducia E461143-23
4Korbis E560151-33
E-pupillen poule 201 (najaar)
1HKC E266001254
2Fiducia E363127-3
3Koveni E462044-19
4Synergo E460151-32
E-pupillen poule 044 (voorjaar)
1Fortissimo E1110021
2DOC E1000000
3Fiducia E1000000
4Thor E110010-1
E-pupillen poule 077 (voorjaar)
1Fiducia E2211034
2EKVA E3101010
3OVVO / De Kroon E1101010
4Atlantis E120111-4
E-pupillen poule 112 (voorjaar)
1Fiducia E3110028
2Victum E2000000
3Thor E2000000
4DKV Victoria E410010-8
E-pupillen poule 194 (voorjaar)
1Sporting West E21100215
2Fiducia E4110021
3Luno E210010-1
4ESDO E110010-15
F-pupillen poule 052 (najaar)
1Victum F166001279
2Animo F162135-11
3RDZ F262135-24
4Fiducia F261052-44
F-pupillen poule 094 (najaar)
1Tweemaal Zes F366001256
2SDO / BlijWerkt F16411920
3Fiducia F16402841
4VIKO F1630364
5OVVO / De Kroon F262044-33
6Koveni F161052-51
7DKV Victoria F260151-37
F-pupillen poule 071 (voorjaar)
1De Vinken F2110028
2SDO / BlijWerkt F1110021
3Fiducia F110010-1
4Fortissimo F110010-8
F-pupillen poule 083 (voorjaar)
1Fiducia F2110022
2Tweemaal Zes F2000000
3Huizen F2000000
4Dalto / Klaverblad Verzekeringen F210010-2
F-pupillen poule 131 (voorjaar)
1ESDO F11100212
2Tweemaal Zes F5110025
3Fiducia F310010-5
4Tweemaal Zes F410010-12
%d bloggers liken dit: