Standen

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV 2e klasse D
1Fiducia 12200412
2KVZ 12200411
3Regio '72 1210123
4Tiel '72 1210122
5Sparta 121012-1
6Exakwa 120111-6
7Luno 120111-8
8EKVA 120020-13
KNKV Reserve 2e klasse D
1Sparta 22200419
2Fiducia 2220043
3Tiel '72 2210125
4Exakwa 2210125
5KVZ 2210122
6Regio '72 221012-14
7EKVA 220020-7
8Luno 220020-13
KNKV Reserve 3e klasse K
1GKV 22200422
2Atlantis 22200415
3ZKC '31 22200412
4Fortissimo 2210120
5KVA 421012-3
6Haarlem 220020-9
7HKC 420020-14
8Fiducia 420020-23
KNKV Reserve 3e klasse P
1Fiducia 32200415
2Rohda 52200411
3TOP / SolarCompleet 5220046
4ZKC '31 4211032
5Atlantis 320111-3
6OVVO 420020-5
7Madjoe 320020-5
8Velocitas 320020-21
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (najaar)
1Reflex 1110024
2SDO / BlijWerkt 5210120
3Fiducia 621012-1
4ESDO 310010-3
Breedtekorfbal Senioren poule 081 (najaar)
1OVVO 61100210
2Tempo 8110023
3Fiducia 5210120
4Reflex 220020-13
Midweek poule 036 (najaar)
1Fortissimo MW1220045
2Thor MW121012-2
3Fiducia MW120111-1
4Koveni MW220111-2
A-junioren Overgangsklasse B
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A22200427
2Groen Geel A12200414
3DVO / Accountor A2210125
4SKF A1210121
5Meervogels / Física A1210121
6BEP A121012-7
7ASVD | PV Systems A120020-20
8Fiducia A120020-21
A-junioren 2e klasse F
1Tweemaal Zes A12200424
2Wolderwijd A1220048
3Sparta A1210126
4Huizen A121012-2
5OVVO A221012-2
6MIA A121012-11
7Fiducia A220020-4
8Nova A120020-19
Breedtekorfbal Junioren poule 054 (najaar)
1Madjoe A2211032
2Sporting Trigon A1210125
3Fiducia A321012-1
4Luno A220111-6
B-aspiranten Hoofdklasse B
1Woudenberg B12200421
2Vriendenschaar B1220049
3DVO / Accountor B1220047
4Tiel '72 B1210125
5DSC B1210122
6Dalto / Klaverblad Verzekeringen B120020-6
7SKF B120020-14
8Fiducia B120020-24
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 020 (najaar)
1Reeuwijk B12200426
2Fiducia B221012-1
3Synergo B221012-7
4Huizen B120020-18
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 085 (najaar)
1Reflex B12200413
2Luno B1220046
3Madjoe B320020-7
4Fiducia B320020-12
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
1Woudenberg C12200412
2SKF C22200411
3Animo C120020-6
4Fiducia C120020-17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
1VIKO C2220048
2Het Bosch C1211037
3Fiducia C220111-3
4Synergo C320020-12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 010 (najaar)
1De Vinken D12200411
2Fiducia D1220048
3SDO / BlijWerkt D120020-8
4ESDO D120020-11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 (najaar)
1Luno D12200411
2Synergo D2211034
3Fiducia D220111-7
4OVVO D320020-8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 088 (najaar)
1Atlantis D12200418
2SDO / BlijWerkt D221012-5
3OVVO D420111-6
4Fiducia D320111-7
E-pupillen poule 021 (najaar)
1Fiducia E1220049
2Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1210121
3OVVO E221012-7
4RDZ E120020-3
E-pupillen poule 090 (najaar)
1Fiducia E22200410
2Synergo E12101213
3De Vinken E1210121
4Tweemaal Zes E120020-24
E-pupillen poule 112 (najaar)
1Nova E1220043
2Fiducia E3210120
3Tweemaal Zes E221012-1
4De Vinken E220020-2
E-pupillen poule 174 (najaar)
1RDZ E4220044
2Tweemaal Zes E3210123
3KCD E121012-1
4Fiducia E420020-6
E-pupillen poule 176 (najaar)
1Koveni E32200429
2Victum E42200410
3Luno E120020-15
4Fiducia E520020-24
F-pupillen poule 079 (najaar)
1Synergo f1220046
2Fiducia F1220046
3Het Bosch F120020-5
4DOS F120020-7
%d bloggers liken dit: