Standen

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV 2e klasse F
1Rapid 14310724
2Fiducia 1431079
3Atlantis 14301618
4Haarlem 1413054
5Furore 141123-7
6ZKC '31 1410328
7OKV 141032-17
8EKVA 140040-39
KNKV Reserve 2e klasse J
1IJsselvogels 24400831
2Pernix 44400817
3Rapid 24301613
4Velocitas 241123-4
5Luno 341123-21
6Reeuwijk 241032-8
7Fiducia 241032-10
8EKVA 240040-18
KNKV Reserve 3e klasse K
1Synergo 44301610
2Victum 4421157
3Animo 3320143
4OVVO 4312043
5DOS 3211035
6MIA 4411230
7HKC 441032-20
8Fiducia 340131-8
KNKV Reserve 4e klasse J
1Fortuna | Delta Logistiek 64301617
2Fiducia 4430162
3Die Haghe 5320149
4Blauw-Wit 54112311
5Oosterkwartier 221012-2
6Madjoe 431022-10
7Tempo 541032-22
8Pernix 520111-5
Breedtekorfbal Senioren poule 037 (najaar)
1Tweemaal Zes 42200419
2MIA 941123-11
3Fiducia 51100214
4SKF 71100211
5Viking 321012-10
6KCD 331022-19
7HKC 630121-4
Midweek poule 046 (najaar)
1Fiducia MW1220048
2Koveni MW2220045
3Kinderdijk MW1420240
4HKC MW131113-1
5HKC MW131022-3
6ACKC MW120111-2
7Thor MW120020-7
A-junioren Overgangsklasse B
1Wageningen A14400847
2PKC | SWKGroep A24310716
3Dalto | Klaverblad Verzekeringen A24220613
4Tilburg A13210518
5Albatros A131022-9
6DeetosSnel A140131-26
7OVVO A140131-27
8Fiducia A140040-32
A-junioren 2e klasse E
1Telstar | Schoonderbeek A14400827
2Dalto | Klaverblad Verzekeringen A34301650
3Fortissimo A243016-5
4Fiducia A2420243
5ESDO A131022-10
6Synergo A131022-23
7Woudenberg A220020-19
8Rheko A140040-23
Breedtekorfbal Junioren poule 048 (najaar)
1ESDO A2421153
2De Vinken A1312044
3Fiducia A3412140
4Luno A230121-7
Breedtekorfbal Junioren poule 050 (najaar)
1Reflex A1430168
2Fiducia A421012-1
3Synergo A321012-5
4De Corvers A220020-2
B-aspiranten 1e klasse F (najaar)
1OVVO B14400832
2Velocitas B121012-3
3Madjoe B130121-13
4Fiducia B130121-16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (najaar)
1Reflex B14310724
2Fiducia B23120412
3HKC B141123-5
4Synergo B330030-31
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 047 (najaar)
1SGV B132014-2
2Victum B342024-1
3Het Bosch B2210123
4Fiducia B3310220
C-aspiranten 2e klasse B (najaar)
1SKF C22200421
2Woudenberg C12200410
3Telstar | Schoonderbeek C1110029
4Fiducia C120111-8
5Oost-Arnhem C130121-22
6Reehorst '45 C1000000
7Vriendenschaar C120020-10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
1De Vinken C1220045
2Fiducia C2110025
3OVVO C4310222
4SDO | BlijWerkt C120020-12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (najaar)
1Huizen D14310714
2EKVA D120111-1
3Fortissimo D120111-6
4Fiducia D120111-7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 045 (najaar)
1Victum D14400842
2Fiducia D2421155
3OVVO D430121-15
4Fortissimo D230030-32
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061 (najaar)
1De Vinken D14301621
2SDO | BlijWerkt D14301613
3Luno D142024-3
4Fiducia D340040-31
E-pupillen poule 069 (najaar)
1KCD E11100210
2Fiducia E32101211
3Woudenberg E4210121
4Synergo E331022-22
E-pupillen poule 075 (najaar)
1Fiducia E4321055
2Victum E43201412
3Fortissimo E220111-2
4RDZ E420020-15
E-pupillen poule 088 (najaar)
1Fiducia E13300637
2Thor E142024-17
3De Vinken E221012-5
4Atlantis E130030-15
E-pupillen poule 090 (najaar)
1Reflex E14400857
2Fiducia E5430166
3Reeuwijk E13210510
4SDO | BlijWerkt E231022-13
5Thor E231022-22
6Gemini E140131-15
7Vriendenschaar E330030-23
E-pupillen poule 129 (najaar)
1Fiducia E24400816
2Koveni E2421156
3Luno E241123-6
4Vriendenschaar E140040-16
F-pupillen poule 035 (najaar)
1SGV F14400832
2RDZ F142024-4
3Fiducia F141032-3
4Luno F141032-25
%d bloggers liken dit: