Te fluiten wedstrijden

Hieronder is per thuiswedstrijd te zien welk team/speler/scheidsrechter is toegewezen aan de wedstrijd. Voor de teams die in de wedstrijdsport spelen zal vanuit de KNKV een scheidsrechter worden toegewezen. Dus staat er een team dan graag een naam doorgeven aan de scheidsrechters@fiducia.nu

ook op de programma pagina is het zichtbaar welk team of persoon er is toegewezen aan een wedstrijd.

Scheidsrechters
zaterdag 07 december 2019
09:00Fiducia E3Koen Koppen
09:00Fiducia E6Stijn de Koning
10:00Fiducia E4Marc de Maa
10:00Fiducia F1Bianca Jungen
11:00Fiducia A3Chris van Leeuwen
12:10Fiducia D3Ryanne van Valkenburg
13:10Fiducia 6Thomas van Leeuwen
14:20Fiducia A2
16:40Fiducia 2
woensdag 11 december 2019
20:00Fiducia MW1Marnix Beekman
zaterdag 14 december 2019
09:00Fiducia E5Iera van Wouw
10:00Fiducia E1Fiducia A2
10:00Fiducia F2Romy Elbertse
12:00Fiducia D2Annette Voorend
14:00Fiducia B3Marah van den Broek
15:00Fiducia 6Ivo Stob
16:10Fiducia 3
17:20Fiducia 4
zaterdag 21 december 2019
11:00Fiducia D3Ineke Kortland
12:00Fiducia A3Ilse Teune
woensdag 08 januari 2020
20:00Fiducia MW1Joost Broekhuizen
zaterdag 11 januari 2020
09:00Fiducia D1Lars Albronda
10:00Fiducia D3Sophie van Engelen
11:00Fiducia E4Esther Staats
11:00Fiducia F1Fiducia A2
12:00Fiducia E3Kelly Hart
12:00Fiducia E6Marijn Stob
13:00Fiducia B2Rebecca Staats
14:00Fiducia A2
15:10Fiducia A1
16:20Fiducia 2
17:40Fiducia 1
woensdag 15 januari 2020
20:00Fiducia MW1Wim van der Stok
zaterdag 18 januari 2020
09:00Fiducia E1Elouan Salve
09:00Fiducia E2Paul van der Velde
10:00Fiducia E3Marc de Maa
10:00Fiducia F1Lisa Optekamp
11:00Fiducia B1
12:00Fiducia 3
13:10Fiducia C2Marc Post
14:10Fiducia D1Carlijn Vos
15:10Fiducia C1
16:10Fiducia 4
17:20Fiducia 5Paul van der Velde
zaterdag 25 januari 2020
09:00Fiducia E4Fiducia A2
09:00Fiducia F2Elroy Fokkenrood
10:00Fiducia E5Evy Lubach
10:00Fiducia E6Stephanie van Drogenbroek
11:00Fiducia B2Evertjan de Rooij
12:00Fiducia D2Annick de Maa
13:00Fiducia 6Chris Verburg
14:10Fiducia A2
15:20Fiducia A1
16:40Fiducia 1
zaterdag 01 februari 2020
09:00Fiducia E3Peter van Laar
09:00Fiducia F2Fiducia A2
10:00Fiducia E1Bianca Jungen
10:00Fiducia E6Jasmijn Rebergen
11:00Fiducia B3Marleen Vos
12:00Fiducia D3Willem Huibers
13:00Fiducia A3Jorrit de Maa
14:10Fiducia 3
15:20Fiducia 4
16:30Fiducia B1
17:30Fiducia 5Erik de Vrankrijker
18:40Fiducia 6Ysbrand Mc Nelly
woensdag 05 februari 2020
20:00Fiducia MW1Marnix Beekman
zaterdag 08 februari 2020
09:00Fiducia E2Noah Gerssen
09:00Fiducia E4Marek Snopko
09:00Fiducia E5Jochem Oostrom
10:00Fiducia C2Niels Staffeleu
11:00Fiducia D1Judy Delfgou
12:00Fiducia B2Rebecca Staats
13:00Fiducia C1
14:00Fiducia A2
15:10Fiducia A1
16:20Fiducia 2
17:40Fiducia 1
zaterdag 15 februari 2020
10:00Fiducia E2Rick Dorrestijn
10:00Fiducia E5Lisa Optekamp
11:00Fiducia B1
12:00Fiducia 3
13:10Fiducia D2Anoeska den Broeder
14:10Fiducia C2Annelies Stob
15:10Fiducia B3Jelle van Leeuwen
16:10Fiducia C1
17:10Fiducia 4
18:20Fiducia 5Floris Broekema
woensdag 04 maart 2020
20:00Fiducia MW1Joost Broekhuizen
zaterdag 07 maart 2020
09:00Fiducia E3Siebe van Manen
09:00Fiducia F1Amber van Wiggen
10:00Fiducia E4Fiducia A2
10:00Fiducia E6Paul van der Velde
11:00Fiducia D3Mees Herkes
12:00Fiducia D1Lars Albronda
13:00Fiducia A3Chris van Leeuwen
14:10Fiducia 6Feike Mijwaart
15:20Fiducia B2Evertjan de Rooij
16:20Fiducia 2
17:40Fiducia 1
19:10Fiducia A1
zaterdag 14 maart 2020
09:00Fiducia E2Fiducia A2
09:00Fiducia F2Marek Snopko
10:00Fiducia E1Fiducia 5
10:00Fiducia E5Paula Boorsma
11:00Fiducia D2Marah van den Broek
12:00Fiducia C2Kelly Blom
13:00Fiducia B3Ivo Stob
14:00Fiducia A3Sandra van den Bosch
15:10Fiducia 5Joran Vos
16:20Fiducia 4
17:30Fiducia 3
zaterdag 21 maart 2020
09:00Fiducia E6Fiducia A2
09:00Fiducia F2Elouan Salve
10:00Fiducia B2Ilse Teune
11:00Fiducia D3Sanne Ietswaard
12:00Fiducia D2Nienke van Schaik
13:00Fiducia A2
14:10Fiducia A1
15:20Fiducia 2
16:40Fiducia 1
woensdag 25 maart 2020
20:00Fiducia MW1Evert-Jan Schinkel
zaterdag 28 maart 2020
09:00Fiducia E1Marc de Maa
09:00Fiducia F1Max Geraedts
10:00Fiducia E2Edwin Taheij
10:00Fiducia E3Paul van der Velde
11:00Fiducia B1
12:00Fiducia C1
13:00Fiducia B3Feike Mijwaart
14:00Fiducia C2Paula Boorsma
15:00Fiducia D1Leon Rotscheid
16:00Fiducia 5Arjan Ekelschot
18:20Fiducia 3
%d bloggers liken dit: