Teamindeling Senioren en A jeugd

Hierbij de opstellingen voor de senioren en A teams. Voor vragen spreek iemand van de TC aan of mail TC

De TC; Marleen, Ysbrand, Angelique, Ruut-Jan, Niels

Team indeling Sen en Jun 
Selectie Senioren 1 en Senioren 2 begeleiding: Bert van Drongelen en Gert Jan de Maa
Annelies StobChris van Leeuwen
Annick de MaaFeike Mijwaart
Carlijn Vos Jelle van Leeuwen
Esther StaatsJesper Heller
Ilse Teune Jorrit de Maa
Judy Delfgou Marc Post
Nienke van SchaikMarijn Stob
Rebecca StaatsNoah Gerssen
Ruth VerweijenSven Teune
Sanne IetswaardThomas van Leeuwen
Senioren 3 begeleiding: vacature
Anouk v.d. PoelErik de Vrankrijker
Kelly BlomEvert Jan Schinkel
Marah van den Broek Joran Vos
Romy ElbertseLars Albronda
Marnix Beekman
Wim vd Stok
Senioren 4 begeleiding: Gerrit vd Stok
Annette VoorendArjan Ekelschot
Jolijn FrieleFloris Broekema
Marleen van LaarMarc van Zwol
Marleen Vos Rob van Zoest
Melissa VerheulYsbrand mc Nelly
Senioren 5 begeleiding: vacature
Evy Lubach Joost Broekhuizen
Myrthe van der SchrierKoen Koppen
Paula BoorsmaNiels Kromwijk
Peter van Laar
Ruben den Engel
Senioren 6 begeleiding: Annette Voorend
Astrid van DoornElroy Fokkenrood
Ineke KortlandEvert Jan de Rooij
Marije van den HoutenLeon Rotscheid
Nicolette MulderNiels Staffeleu
Suzette KettingWessel Stob
Midweek 1
Angelique van VeenJurgen Hetharie
Bianca JungenMarek Snopko
Carola KamerbeekWil Houtzager
Manon Leewis
Nienke Ridder
Ryanne Valkenburg
Selectie A1 en A2 begeleiding: Marleen Vos, Chris van Leeuwen, Erik de Vrankrijker, Annelies Stob en Ilse Teune
Iera WouwBart Brouwer
Jara van WiggenDaan van Aggelen
Kim van BalkomEdwin Taheij
Marijn KamerbeekJochem Oostrom
Marjolein HellerKevin van Heerde
Marloes AdamseMarc de Maa
Nynke de VaalNiek Oostrom
Stephanie DrogenbroekRens Mulder
Ties Schenk
A3 begeleiding: Joost Broekhuizen en Marnix Beekman
Eva van Veen Elouan Salve
Emma Kamer Jelle Kragten
Rachel JacobseMax Geraedts
Romy OostveenMelle Kamerbeek
Sharon Bak
A4 begeleiding: vacature
Amber van WiggenSiebe van Manen
Emma van Veen Stijn de Koning
Ilse Peek Thijs Rietveld
Julia CostenTom van Bentum
Kinda Halaoui
Pien de Rooij
Recreanten begeleiding: Arjan de Jong
Anneke van TilborghAlbert Eikelenboom
Annemarie de WildtCornelis Klink
Ester van DrogenbroekGerard Dijkstra
Hedwig LubberdingGerard Oostveen
Jolanda Gerssen Hans van Breugel
Linda VeenstraWil Houtzager
Nancy van Heerde
Sandra Hartsink

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: