Fiducia A1

Heren: Mees, Marc, Jochem, Marijn
Dames: Iera, Nienke, Marjolein, Stefanie

Coach: Marleen en Chris

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
A119.00 - 20.30 (1a)19.00 - 20.30 (1a)

A-junioren Overgangsklasse B

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
21/09 12:30SKF A1Fiducia A1De Groene Velden, Veenendaal10:50Heller, van Schaik, Oostrom
28/09 12:30Meervogels / Física A1Fiducia A1Vernedesportpark, Zoetermeer10:55van Drogenbroek, de Maa, van Wouw
05/10 11:30Fiducia A1DVO / Accountor A2Fletiomare Oost, Vleuten10:30
12/10 14:10Fiducia A1ASVD | PV Systems A1Fletiomare Oost, Vleuten13:10
19/10 12:30BEP A1Fiducia A1k.v. B.E.P., Purmerend10:40Stob, Herkes, van Schaik
26/10 16:50Fiducia A1Groen Geel A1Fletiomare Oost, Vleuten15:50
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
A-junioren Overgangsklasse B
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A22200427
2Groen Geel A12200414
3DVO / Accountor A2210125
4SKF A1210121
5Meervogels / Física A1210121
6BEP A121012-7
7ASVD | PV Systems A120020-20
8Fiducia A120020-21
ThuisploegUitploegUitslag
week 36 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
Fiducia A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A216 - 28
BEP A1SKF A116 - 15
ASVD | PV Systems A1Groen Geel A112 - 17
Meervogels / Física A1DVO / Accountor A216 - 13
week 35 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2ASVD | PV Systems A126 - 11
DVO / Accountor A2BEP A123 - 15
Groen Geel A1Fiducia A117 - 8
SKF A1Meervogels / Física A112 - 10
%d bloggers liken dit: