Fiducia B1

Heren: Daan, Bart, Floris, Stijn
Dames: Kim, Jara, Dian, Myla

Trainer/Coach: Bert van Drongelen en Ivo Stob

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
B1maandag19:00 - 20:00Europahal
B1woensdag19:00 - 20:30Cultuurcampus
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
B119.00 - 20.30 (2a)19.00 - 20.30 (3a)

B-aspiranten 1e klasse D

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
07/03 12:00MIA B1Fiducia B1De Bokkeduinen, Amersfoort10:40Brouwer, Rotscheid, Vosjan
21/03 12:10Antilopen / Lancyr Deelen B1Fiducia B1Sportcentrum Buiningpark, Leusden10:50van Aggelen, van Wiggen, Dijkgraaf
28/03 11:00Fiducia B1Fortissimo B1Europahal, Vleuten10:15
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
B-aspiranten 1e klasse D
1Fortissimo B186201425
2OVVO B196031212
3Fiducia B195131113
4Antilopen / Lancyr Deelen B17403818
5MIA B1840481
6Synergo B182155-14
7Tempo B290090-55
ThuisploegUitploegUitslag
week 6 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
OVVO B1Fiducia B113 - 11
week 6 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
Fiducia B1Synergo B112 - 10
OVVO B1Tempo B217 - 9
week 5 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
Tempo B2MIA B18 - 16
Fortissimo B1Antilopen / Lancyr Deelen B110 - 9
week 4 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
Fiducia B1Tempo B218 - 8
Synergo B1Fortissimo B17 - 12
MIA B1OVVO B118 - 16
week 3 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
Antilopen / Lancyr Deelen B1OVVO B113 - 12
Fortissimo B1Fiducia B113 - 13
Synergo B1Tempo B216 - 10
week 2 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
MIA B1Synergo B19 - 13
OVVO B1Fortissimo B16 - 9
Fiducia B1Antilopen / Lancyr Deelen B117 - 15
week 1 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
Tempo B2Antilopen / Lancyr Deelen B17 - 11
Synergo B1OVVO B116 - 17
MIA B1Fortissimo B19 - 13
week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
Antilopen / Lancyr Deelen B1Synergo B120 - 8
Fiducia B1MIA B112 - 14
Fortissimo B1Tempo B216 - 5
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
Tempo B2OVVO B17 - 10
Synergo B1Fiducia B110 - 14
MIA B1Antilopen / Lancyr Deelen B113 - 18
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
Antilopen / Lancyr Deelen B1Fortissimo B110 - 11
Fiducia B1OVVO B112 - 15
MIA B1Tempo B212 - 9
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
OVVO B1MIA B116 - 15
Tempo B2Fiducia B111 - 13
Fortissimo B1Synergo B112 - 12
%d bloggers liken dit: