Fiducia B2

Heren: Tom, Tom, Melle, Jelle
Dames: Rachel, Tarai, Bente, Sitara, Emma

Trainer/Coach: Annick en Sanne

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
B2maandag19:00 - 20:00Europahal
B2woensdag
19:00 - 20:00Europahal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
B219.00 - 20.30 (2b)19.00 - 20.00 (3b)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 034

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
07/12 12:00Blauw-Wit B1Fiducia B2Blauw-Wit hal, Amsterdam10:35Kamerbeek, Jacobse, Kamer
14/12 16:20Swift B1Fiducia B2Oostenburg, Amsterdam14:55Bakkenes, Kragten, Chotesing
11/01 13:00Fiducia B2DOC B1Europahal, Vleuten12:15
25/01 11:00Fiducia B2OVVO B3Europahal, Vleuten10:15
01/02 13:20Badhoevedorp B1Fiducia B2De Sporthoeve, Badhoevedorp11:55
08/02 12:00Fiducia B2Atlantis B1Europahal, Vleuten11:15
07/03 15:20Fiducia B2Swift B1Europahal, Vleuten14:35
14/03 16:50DOC B1Fiducia B2Zandzee, Bussum15:25
21/03 10:00Fiducia B2Blauw-Wit B1Europahal, Vleuten09:15
28/03 17:55OVVO B3Fiducia B2OVVO-hal, Maarssen16:55
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 034
1Blauw-Wit B1220047
2Atlantis B1110026
3Fiducia B2210123
4DOC B1210120
5Swift B121012-1
6OVVO B310010-2
7Badhoevedorp B120020-13
ThuisploegUitploegUitslag
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
DOC B1Swift B17 - 4
Badhoevedorp B1Blauw-Wit B18 - 12
Atlantis B1Fiducia B212 - 6
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
Blauw-Wit B1DOC B19 - 6
Fiducia B2Badhoevedorp B112 - 3
Swift B1OVVO B37 - 5
%d bloggers liken dit: