Fiducia B4

Heren: Tom, Melle, Samuel
Dames: Kinda, Emma, Pien, Julia

Trainer/Coach: Ivo Stob (trainer)

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Senioren 1maandag21:00 - 22:30Europahal
Senioren 1woensdag21:00 - 22:30Europahal
Senioren 2maandag21:00 - 22:30Europahal
Senioren 2woensdag21:00 - 22:30Europahal
Senioren 3woensdag21:00 - 22:00Cultuurcampus
Senioren 4woensdag21:00 - 22:00Cultuurcampus
Senioren 5woensdag20:00 - 21:00Europahal
Senioren 6woensdag20:00 - 21:00Europahal
Recreantenmaandag20:30 - 21:30Cultuurcampus schakelhal
Midweekwoensdag20:00 - 21:00Cultuurcampus alleen wedstrijden
A1maandag20:00 - 21:00Europahal
A1woensdag19:00 - 20:00Cultuurcampus
B1maandag20:00 - 21:00Europahal
B1woensdag19:00 - 20:00Cultuurcampus
B2maandag19:00 - 20:00Europhal
B2woensdag18:30 - 19:30Cultuurcampus schakelhal
B3woensdag19:00 - 20:00Europahal
B4maandag19:30 - 20:30Cultuurcampus schakelhal
C1maandag19:00 - 20:00Europahal
C1woensdag19:30 - 20:30Cultuurcampus schakelhal
C2maandag18:30 - 19:30Cultuurcampus schakelhal
C2woensdag*18:00 - 19:00Europahal
C3woensdag19:00 - 20:00Europahal
D1maandag18:00 - 19:00Europahal
D1woensdag18:00 - 19:00Cultuurcampus
D2maandag18:00 - 19:00Europahal
D2woensdag18:00 - 19:00Cultuurcampus
D3woensdag18:00 - 19:00Europahal
E1maandag17:30 - 18:30Cultuurcampus Schakelhal
E1woensdag*18:00 - 19:00Europahal
E2maandag17:30 - 18:30Cultuurcampus schakelhal
E2woensdag*18:00 - 19:00Europahal
E3woensdag17:30 - 18:30Cultuurcampus schakelhal
E4woensdag18:00 - 19:00Europahal
F1woensdag18:00 - 19:00Cultuurcampus
F2woensdag18.00 - 19.00Cultuurcampus
Kangoeroeszaterdag9.00 - 10.00Europahal
Trainingstijden veld
 MaandagWoensdagZaterdag
Senioren 120.30 - 22.00 (1a)20.15 - 21.45 (2a)
Senioren 220.30 - 22.00 (1b)20.15 - 21.45 (2b)
Senioren 320.30 - 21.45 (3a)21.00 - 22.00 (3a)
Senioren 420.30 - 21.45 (3a)21.00 - 22.00 (3b)
Senioren 520.30 - 21.45 (3a)20.00 - 21.00 (3a)
Senioren 620.30 - 21.45 (3a)20.00 - 21.00 (3b)
Midweek20.00 - 21.00 (2a)20.30 - 21.45
wedstrijd (1a,1b)
Recreanten20.00 - 21.00 (2b)
A119.30 - 20.30 (1a)19.00 - 20.00 (2a)
B119.00 - 20.30 (1b)19.00 - 20.30 (1b)
B219.15 - 20.15 (3a)19.00 - 20.00 (2b)
B319.00 - 20.00 (3b)
B419.15 - 20.15 (3b)
C119.00 - 20.00 (2b)19.30 - 20.30 (1a)
C219.00 - 20.00 (2a)18.30 - 19.30 (1a)
C319.00 - 20.00 (3a)
D118.00 - 19.00 (2a)18.00 - 19.00 (3b)
D218.00 - 19.00 (2b)18.00 - 19.00 (1b)
D318.00 - 19.00 (3a)
E118.00 - 19.00 (3b)18.00 - 19.00 (2a)
E218.00 - 19.00 (3b)18.00 - 19.00 (2a)
E318.00 - 19.00 (2b)
E418.00 - 19.00 (2b)
F118.00 - 19.00 (3a)
F218.00 - 19.00 (3a)
kangeroes9.30 - 10.30

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 054

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
23/03 13:00Fiducia B4Korbis B2Europahal, Vleuten12:15
30/03 19:00Thor B1Fiducia B4De Kroon, Harmelen18:05Eikelenboom, van Veen, Corsten
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 054
1Korbis B2107121522
2Thor B111533133
3Reflex B11161413-6
4Atlantis B21152412-1
5Fiducia B410424108
6Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3113177-13
7De Corvers B2101274-13
ThuisploegUitploegUitslag
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
Korbis B2Reflex B112 - 5
De Corvers B2Reflex B15 - 7
Atlantis B2Fiducia B410 - 5
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
Atlantis B2Thor B15 - 7
week 8 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3De Corvers B27 - 6
Reflex B1Korbis B210 - 8
Fiducia B4Atlantis B26 - 6
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
Thor B1De Corvers B26 - 4
Korbis B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B38 - 4
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
Korbis B2Thor B114 - 7
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Atlantis B29 - 6
Fiducia B4Reflex B15 - 8
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
Atlantis B2Korbis B25 - 5
Thor B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B37 - 7
De Corvers B2Fiducia B44 - 4
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
De Corvers B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B39 - 6
Fiducia B4Thor B16 - 7
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
Thor B1Reflex B15 - 6
Atlantis B2De Corvers B24 - 2
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Korbis B22 - 9
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
Reflex B1Thor B15 - 5
De Corvers B2Korbis B26 - 7
Fiducia B4Dalto / Klaverblad Verzekeringen B36 - 5
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Thor B17 - 8
Reflex B1Atlantis B26 - 10
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
Reflex B1Dalto / Klaverblad Verzekeringen B37 - 8
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
Thor B1Atlantis B216 - 6
Reflex B1De Corvers B26 - 4
Korbis B2Fiducia B42 - 13
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
De Corvers B2Thor B14 - 4
Atlantis B2Reflex B110 - 4
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Fiducia B45 - 6
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
Thor B1Korbis B20 - 5
Atlantis B2Dalto / Klaverblad Verzekeringen B310 - 9
Reflex B1Fiducia B46 - 4
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Korbis B2Atlantis B27 - 3
Fiducia B4De Corvers B28 - 2
%d bloggers liken dit: