Fiducia C2

Heren: Pepijn, Valentijn, Noah, Lars
Dames: Nadine, Lynn, Jet, Cadey, Sanne, Floor

Trainer/Coach: Niek en Jelle

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
C2woensdag18:00 -19:00Europahal

*Op woensdag op de oneven weken.

Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
C218.00 - 19.00 (1b)19.00 - 20.00 (2b)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
14/03 12:00Fiducia C2Atlantis C1Europahal, Vleuten11:15
21/03 11:10Gemini C1Fiducia C2De Mammoet, Gouda10:00Rietveld, Schuitema, Siebes
28/03 14:00Fiducia C2Reeuwijk C1Europahal, Vleuten13:15
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036
1Fiducia C297111532
2Sporting West C19603127
3OVVO C4940585
4Luno C194058-6
5Reeuwijk C173137-2
6Atlantis C1730469
7Gemini C181072-45
ThuisploegUitploegUitslag
week 6 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
OVVO C4Atlantis C17 - 6
Reeuwijk C1Luno C11 - 7
Fiducia C2Sporting West C17 - 3
week 5 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
Gemini C1Reeuwijk C13 - 2
Sporting West C1Luno C17 - 5
Fiducia C2OVVO C47 - 4
week 4 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
OVVO C4Sporting West C15 - 3
Atlantis C1Gemini C17 - 5
Luno C1Fiducia C24 - 11
week 3 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
Atlantis C1Sporting West C15 - 8
Reeuwijk C1Fiducia C27 - 7
Gemini C1OVVO C41 - 8
week 2 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
OVVO C4Reeuwijk C16 - 7
Luno C1Atlantis C19 - 8
Fiducia C2Gemini C19 - 0
week 1 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
Luno C1Gemini C18 - 3
Sporting West C1Reeuwijk C14 - 3
Atlantis C1Fiducia C26 - 8
week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
Gemini C1Sporting West C11 - 9
OVVO C4Luno C18 - 0
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
Luno C1Reeuwijk C14 - 5
Sporting West C1Fiducia C23 - 9
Atlantis C1OVVO C47 - 4
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
Luno C1Sporting West C15 - 6
Reeuwijk C1Gemini C16 - 2
OVVO C4Fiducia C24 - 6
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
Gemini C1Atlantis C12 - 13
Fiducia C2Luno C17 - 8
Sporting West C1OVVO C47 - 3
%d bloggers liken dit: