Fiducia E1

Heren: Roy, Pelle, Ryan
Dames: Fiene, Maud, Miryam

Trainer/Coach: Jochem en Bart

Teamouder(s): Sebastiaan van Breukelen

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
E1maandag (oneven week)18:00 - 19:00Europahal
E1woensdag18:00 - 19:00Cultuurcampus

*Op woensdag op de even weken.

Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
E118.00 - 19.00 (3a)18.00 - 19.00 (3a)

E-pupillen poule 066

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
14/12 10:00Fiducia E1Madjoe E2Europahal, Vleuten09:30
11/01 13:40KIOS E2Fiducia E1Estafette, Nieuw Vennep12:25Schmitz, van der Stok, Zwijgers
18/01 09:00Fiducia E1Tempo E1Europahal, Vleuten08:30
25/01 10:00KZ Danaiden E1Fiducia E1Drie Oktoberhal, Leiden08:50
01/02 10:00Fiducia E1OVVO E1Europahal, Vleuten09:30
08/02 10:00Pernix E1Fiducia E1De Zijl, Leiden08:50
07/03 11:00Madjoe E2Fiducia E1Middelmors, Rijnsburg09:30
14/03 10:00Fiducia E1KIOS E2Europahal, Vleuten09:30
21/03 09:00Tempo E1Fiducia E1Limeshallen, Alphen ad Rijn08:00
28/03 09:00Fiducia E1KZ Danaiden E1Europahal, Vleuten08:30
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
E-pupillen poule 066
1Tempo E12200418
2Fiducia E12200413
3OVVO E1210120
4Pernix E121012-8
5KIOS E210010-6
6KZ Danaiden E110010-12
7Madjoe E220020-5
%d bloggers liken dit: