Fiducia A2

Heren: Rens, Kevin, Edwin, Niek, Noah
Dames: Romy, Eva, Sharon, Marijn, Marloes

Coach: Annelies en Jesper

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
A219.00 - 20.30 (1b)19.30 - 20.30 (1b)

A-junioren 2e klasse F

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
21/09 12:30Sparta A1Fiducia A2Luxool, Nijkerk11:00van Heerde, Taheij, Kamerbeek
28/09 11:20MIA A1Fiducia A2Veld MIA, Amersfoort09:55van Veen, Adamse, Gerssen
05/10 10:10Fiducia A2Tweemaal Zes A1Fletiomare Oost, Vleuten09:25
12/10 12:50Fiducia A2Wolderwijd A1Fletiomare Oost, Vleuten12:05
19/10 12:30Nova A1Fiducia A2Larenstein, Bilthoven11:20Oostveen, Oostrom, Bak
26/10 11:30Fiducia A2OVVO A2Fletiomare Oost, Vleuten10:45
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
A-junioren 2e klasse F
1Tweemaal Zes A12200424
2Wolderwijd A1220048
3Sparta A1210126
4Huizen A121012-2
5OVVO A221012-2
6MIA A121012-11
7Fiducia A220020-4
8Nova A120020-19
ThuisploegUitploegUitslag
week 36 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
Nova A1Sparta A111 - 18
MIA A1Tweemaal Zes A17 - 19
Wolderwijd A1OVVO A215 - 11
Fiducia A2Huizen A113 - 15
week 35 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
Tweemaal Zes A1Nova A117 - 5
Huizen A1Wolderwijd A111 - 15
Sparta A1MIA A115 - 16
OVVO A2Fiducia A213 - 11
%d bloggers liken dit: