Midweek

Heren: Wil, Jurgen, Marek
Dames: Angelique, Bianca, Carola, Manon, Ryanne, Nienke

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
Geen actueel programma gevonden.
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Midweek poule 046 (najaar)
1Koveni MW255001019
2Kinderdijk MW1530264
3HKC MW1521252
4Fiducia MW142024-2
5HKC MW152034-11
6Thor MW141032-4
7ACKC MW140131-8
ThuisploegUitploegUitslag
week 42 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
Kinderdijk MW1Thor MW1 -
ACKC MW1Fiducia MW1 -
HKC MW1HKC MW1 -
week 41 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
Fiducia MW1Kinderdijk MW1 -
Thor MW1ACKC MW1 -
Koveni MW2HKC MW1 -
week 40 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
Kinderdijk MW1ACKC MW110 - 6
HKC MW1Thor MW14 - 8
HKC MW1Koveni MW25 - 14
week 39 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
Fiducia MW1HKC MW13 - 10
Fiducia MW1HKC MW1 -
Thor MW1HKC MW110 - 11
ACKC MW1Kinderdijk MW1 -
ACKC MW1Koveni MW210 - 12
week 38 : van dinsdag 22 september 2020 t/m maandag 28 september 2020
Koveni MW2Thor MW19 - 7
HKC MW1Fiducia MW115 - 18
HKC MW1Kinderdijk MW18 - 7
Thor MW1Koveni MW2 -
week 37 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
Fiducia MW1Thor MW1 -
Fiducia MW1Koveni MW24 - 7
Kinderdijk MW1HKC MW18 - 6
Kinderdijk MW1HKC MW18 - 6
ACKC MW1HKC MW17 - 7
week 36 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
Koveni MW2Fiducia MW1 -
Koveni MW2Kinderdijk MW111 - 8
Thor MW1Fiducia MW18 - 13
HKC MW1ACKC MW18 - 6
HKC MW1ACKC MW1 -
%d bloggers liken dit: