Midweek

Heren: Wil, Jurgen, Marek
Dames: Angelique, Bianca, Carola, Manon, Ryanne, Nienke

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
Midweek (wedstrijd)20.30 - 21.45 (1a en 1b)

Midweek poule 046 (najaar)

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
30/09 20:30Fiducia MW1HKC MW1Fletiomare Oost, Vleuten20:00
30/09 20:30Fiducia MW1HKC MW1Fletiomare Oost, Vleuten20:00
14/10 20:30Fiducia MW1Kinderdijk MW1Fletiomare Oost, Vleuten20:00
21/10 20:00ACKC MW1Fiducia MW1De Alm, Almkerk18:45
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Midweek poule 046 (najaar)
1Fiducia MW1220048
2Koveni MW2220045
3Kinderdijk MW1420240
4HKC MW131113-1
5HKC MW131022-3
6ACKC MW120111-2
7Thor MW120020-7
ThuisploegUitploegUitslag
week 38 : van dinsdag 22 september 2020 t/m maandag 28 september 2020
Koveni MW2Thor MW19 - 7
HKC MW1Fiducia MW115 - 18
HKC MW1Kinderdijk MW18 - 7
Thor MW1Koveni MW2 -
week 37 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
Kinderdijk MW1HKC MW18 - 6
Fiducia MW1Thor MW1 -
Kinderdijk MW1HKC MW18 - 6
Fiducia MW1Koveni MW2 -
ACKC MW1HKC MW17 - 7
week 36 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
Koveni MW2Kinderdijk MW111 - 8
Koveni MW2Fiducia MW1 -
HKC MW1ACKC MW18 - 6
Thor MW1Fiducia MW18 - 13
%d bloggers liken dit: