Senioren 2

Heren: Noah, Marijn, Jesper, Thomas, Jochem, Ties
Dames: Iera, Esther, Rebecca, Sanne, Ilse, Ruth

Coach: Gert-Jan

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdagZaterdag
senioren 220.30 - 22.00 (1b)20.30 - 22.00 (2b)

KNKV Reserve 2e klasse K

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
23/10 14:00Velocitas 2Fiducia 2De Bloemerd, Leiderdorp12:20
30/10 14:10De Vinken 2Fiducia 2De Molmhoek, Vinkeveen12:45
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV Reserve 2e klasse K
1Velocitas 265011017
2IJsselvogels 2640286
3Fiducia 2631273
4Fiks 3630369
5Reeuwijk 2630363
6Luno 262135-7
7De Vinken 262044-2
8EKVA 261052-29
ThuisploegUitploegUitslag
week 41 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
Fiducia 2Luno 210 - 10
Reeuwijk 2De Vinken 212 - 16
EKVA 2Velocitas 210 - 17
Fiks 3IJsselvogels 217 - 18
week 40 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
Velocitas 2Luno 211 - 10
EKVA 2Reeuwijk 217 - 19
IJsselvogels 2De Vinken 214 - 12
Fiks 3Fiducia 222 - 16
week 39 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
De Vinken 2Velocitas 210 - 14
Fiducia 2EKVA 213 - 9
Luno 2IJsselvogels 211 - 10
Reeuwijk 2Fiks 318 - 10
week 38 : van dinsdag 21 september 2021 t/m maandag 27 september 2021
Fiducia 2IJsselvogels 210 - 11
Velocitas 2Reeuwijk 213 - 11
EKVA 2De Vinken 215 - 20
Luno 2Fiks 39 - 16
week 37 : van dinsdag 14 september 2021 t/m maandag 20 september 2021
De Vinken 2Luno 212 - 13
Reeuwijk 2Fiducia 29 - 11
IJsselvogels 2Velocitas 215 - 11
Fiks 3EKVA 224 - 12
week 36 : van dinsdag 7 september 2021 t/m maandag 13 september 2021
Fiducia 2De Vinken 216 - 12
EKVA 2IJsselvogels 211 - 10
Luno 2Reeuwijk 210 - 11
Velocitas 2Fiks 318 - 11
%d bloggers liken dit: