Senioren 2

Heren: Noah, Marijn, Jesper, Thomas, Jochem, Ties
Dames: Iera, Esther, Rebecca, Sanne, Ilse, Ruth

Coach: Gert-Jan

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal 
Senioren 2maandag21:00 - 22:30Europahal
Senioren 2woensdag20:30 - 22:00Cultuurcampus
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdagZaterdag
senioren 220.30 - 22.00 (1b)20.30 - 22.00 (2b)
Oefenwedstrijd(en)
Team (thuis)Team (uit)DatumTijdScheidsrechterLocatieOpmerkingen

KNKV Reserve 2e klasse K

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
21/05 14:00EKVA 2Fiducia 2Fanny Blankers-Koenpark, Almere12:15
28/05 14:10Fiducia 2Fiks 3Fletiomare Oost, Vleuten13:10
11/06 14:00Luno 2Fiducia 2Rapijnen, Linschoten12:40
18/06 14:10Fiducia 2Velocitas 2Fletiomare Oost, Vleuten13:10
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV Reserve 2e klasse K
1Velocitas 297021420
2IJsselvogels 286021213
3Fiducia 2841390
4Fiks 3941498
5Luno 2941493
6Reeuwijk 294058-2
7De Vinken 282155-3
8EKVA 281072-39
ThuisploegUitploegUitslag
week 19 : van dinsdag 10 mei 2022 t/m maandag 16 mei 2022
IJsselvogels 2Fiducia 2 -
Reeuwijk 2Velocitas 220 - 16
De Vinken 2EKVA 2 -
Fiks 3Luno 217 - 15
week 18 : van dinsdag 3 mei 2022 t/m maandag 9 mei 2022
Luno 2De Vinken 2 -
week 16 : van dinsdag 19 april 2022 t/m maandag 25 april 2022
Velocitas 2IJsselvogels 2 -
Fiducia 2Reeuwijk 2 -
week 43 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
De Vinken 2Fiducia 214 - 15
Reeuwijk 2Luno 29 - 15
IJsselvogels 2EKVA 213 - 9
Fiks 3Velocitas 215 - 18
week 42 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
Velocitas 2Fiducia 217 - 13
Luno 2EKVA 219 - 13
IJsselvogels 2Reeuwijk 212 - 9
De Vinken 2Fiks 314 - 14
week 41 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
Fiducia 2Luno 210 - 10
Reeuwijk 2De Vinken 212 - 16
EKVA 2Velocitas 210 - 17
Fiks 3IJsselvogels 217 - 18
week 40 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
Velocitas 2Luno 211 - 10
IJsselvogels 2De Vinken 214 - 12
EKVA 2Reeuwijk 217 - 19
Fiks 3Fiducia 222 - 16
week 39 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
Fiducia 2EKVA 213 - 9
De Vinken 2Velocitas 210 - 14
Luno 2IJsselvogels 211 - 10
Reeuwijk 2Fiks 318 - 10
week 38 : van dinsdag 21 september 2021 t/m maandag 27 september 2021
Fiducia 2IJsselvogels 210 - 11
Velocitas 2Reeuwijk 213 - 11
EKVA 2De Vinken 215 - 20
Luno 2Fiks 39 - 16
week 37 : van dinsdag 14 september 2021 t/m maandag 20 september 2021
De Vinken 2Luno 212 - 13
Reeuwijk 2Fiducia 29 - 11
IJsselvogels 2Velocitas 215 - 11
Fiks 3EKVA 224 - 12
week 36 : van dinsdag 7 september 2021 t/m maandag 13 september 2021
Fiducia 2De Vinken 216 - 12
Luno 2Reeuwijk 210 - 11
EKVA 2IJsselvogels 211 - 10
Velocitas 2Fiks 318 - 11
%d bloggers liken dit: