Senioren 4

Heren: Arjan, Floris, Marc, Rob, Ysbrand
Dames: Marleen V, Marleen v L, Jolijn, Annette, Melissa

Coach: Gerrit

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
senioren 421.30 - 22.30 (3a + 3b)

KNKV Reserve 4e klasse J

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijd
03/10 15:30Tempo 5Fiducia 4Zegersloot, Alphen ad Rijn14:15
10/10 14:10Pernix 5Fiducia 4, onbekend
17/10 12:50Fiducia 4Oosterkwartier 2Fletiomare Oost, Vleuten12:05
24/10 15:30Fiducia 4Die Haghe 5Fletiomare Oost, Vleuten14:45
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
KNKV Reserve 4e klasse J
1Fortuna | Delta Logistiek 64301617
2Fiducia 4430162
3Die Haghe 5320149
4Blauw-Wit 54112311
5Oosterkwartier 221012-2
6Madjoe 431022-10
7Tempo 541032-22
8Pernix 520111-5
ThuisploegUitploegUitslag
week 38 : van dinsdag 22 september 2020 t/m maandag 28 september 2020
Pernix 5Oosterkwartier 2 -
Fiducia 4Fortuna | Delta Logistiek 66 - 18
Die Haghe 5Madjoe 415 - 10
Blauw-Wit 5Tempo 523 - 9
week 37 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
Blauw-Wit 5Oosterkwartier 28 - 10
Madjoe 4Fiducia 46 - 15
Fortuna | Delta Logistiek 6Pernix 515 - 10
Die Haghe 5Tempo 520 - 12
week 36 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
Fiducia 4Blauw-Wit 515 - 14
Oosterkwartier 2Madjoe 4 -
Pernix 5Die Haghe 5 -
Tempo 5Fortuna | Delta Logistiek 615 - 11
week 35 : van dinsdag 1 september 2020 t/m maandag 7 september 2020
Fortuna | Delta Logistiek 6Oosterkwartier 218 - 14
Die Haghe 5Fiducia 411 - 15
Blauw-Wit 5Pernix 515 - 15
Madjoe 4Tempo 515 - 11
%d bloggers liken dit: