Zaalwacht

 Voor de ouders

Zoals al een aantal keren aangegeven zullen jullie als ouders worden ingedeeld bij de thuiswedstrijden van jullie kinderen als zaalwacht. Wat houdt het in:

  • Samen met de coaches bouw je de zaal op en wissel je evt palen en ruim je dingen op
  • Je houdt de score en tijd bij van de wedstrijd
  • Je zorgt ervoor dat men niet met buitenschoenen in de zaal komt
  • Alleen de spelende teams en de teams erna zijn beneden aanwezig, de rest boven op de tribune
  • Als eerste ouder (dienst van 8.45 of 10.00 uur) haal je in de kantine een aantal flesjes sportdrank en water, deze kun je aan de scheidsrechter in de rust geven.

Per team zouden wij graag een contactpersoon willen hebben zodat we bij vragen/wijzigingen jullie kunnen benaderen. Op dit moment zoeken wij nog een contactpersoon voor de D1, D2, E3 en F1. Wie oh wie wil dit op zich nemen?

Hoe jullie de diensten gaan invullen is aan jullie als team. Je kan er samen gaan zitten maar ook alleen. Het invullen van de diensten is ook aan jullie, de contactpersoon kan een indeling maken en als je niet kan ruil je, maar je kan ook aangeven wanneer je een dienst zou willen draaien.

Wij zouden graag voor 25 november de namen doorkrijgen van de ouders die de diensten gaan draaien, zodat alles op de site geplaatst kan worden.

Bij vragen kom gerust naar ons toe of stuur een mail. 

Voor de senioren leden en A1

Voor jullie geldt dat je 2 diensten gaat draaien, uitgezonderd de trainers/coaches. 

Je kan je tot en met 23 november aanmelden ,  daarna gaan we de overige leden indelen.

Aanmelden kan via zaalwacht

Rooster Zaalwacht

Diensten
zaterdag 4 februari 2023 : Wedstrijddag
15:00 - 16:00Winette Rijnbergen
Sandra Ijpma
16:00 - 17:10Sven Teune
Noah Gerssen
17:10 - 18:20Kelly Hart
..... (1)
18:20 - 19:45Niels Staffeleu
Niek Oostrom
Gerrit van der Stok
Michel van Dijk
zaterdag 11 februari 2023 : Wedstrijddag
08:45 - 10:00Jeroen Ella (D3)
..... (1)
10:00 - 11:00ouder Sophie (D1)
ouder Sanne (D1)
11:00 - 12:00Carolus Schmitz
ouder Roy (C1)
12:00 - 13:00Joost Fijneman
Christel Cazemier
13:00 - 14:10Astrid van Doorn
Kelly Lensen
14:10 - 15:20Sharon Bak
Marjolein Bak
15:20 - 16:30Tom van Bentum
Pepijn Hagenaars
16:30 - 17:45Myla Vosjan
Floris Rotscheid
zaterdag 18 februari 2023 : Wedstrijddag
10:00 - 11:00Wim Alex (D3)
Suzanne Sebas(D3)
11:00 - 12:00ouder Marit (D1)
ouder Thijs (D1)
12:00 - 13:00Joost Fijneman
Christel Cazemier
13:00 - 14:10Nienke van Schaik
Iera van Wouw
14:10 - 15:20Wil Houtzager
Sandra Hartsink
15:20 - 16:30Wil Houtzager
Sandra Hartsink
16:30 - 18:00Rob van Zoest
Michel van Dijk
Lisanne van Breukelen
Willem Peter Teune
zaterdag 11 maart 2023 : Wedstrijddag
08:45 - 10:00Sharon (Julie)
Astrid (Fayen)
10:00 - 11:00Sabina van Overbeek
Jacolien van der Stok
11:00 - 12:00ouder Fedra (C3)
ouder Carmijn (C3)
12:00 - 13:00ouder Ryan (C1)
ouder Meike (C1)
13:00 - 14:00Jefta Visser
Alex de Rooij
14:00 - 15:10Jeroen Strijbos
Dynion Bakker
15:10 - 16:20Eliza Litjens
Amy van der Steen
16:20 - 17:30Eva van Veen
Ysbrand Mc Nelly
zaterdag 18 maart 2023 : Wedstrijddag
10:00 - 11:00Wim Alex (D3)
Jeroen Ella (D3)
11:00 - 12:00ouder Lucas (D1)
ouder Nora (D1)
12:00 - 13:00Fatiha Amghar
Fiducia C2
13:00 - 14:10Amber van Wiggen
Ilse Peek
14:10 - 15:10Linda veenstra
Gerjan Trommelen
15:10 - 16:20Nienke van Schaik
Hanneke Gerritsen-Drost
16:20 - 17:30Romy Elbertse
Jolijn Friele
17:30 - 18:45Niek Oostrom
Ellie Teune
Nanneke Houtman
..... (1)
zaterdag 25 maart 2023 : Wedstrijddag
08:45 - 10:00Sabina van Overbeek
Sylvia D2
10:00 - 11:00Silvia (Lucas)
Frederiek Doop
11:00 - 12:00Rick Sanne (D3)
Fiducia D3
12:00 - 13:00Gerjan Trommelen
Annemieke Duursma
13:00 - 14:00Jessica Boterman
Marjolein Bak
14:00 - 15:10Esther Staats
Marleen van Laar
15:10 - 16:20Susette Ketting
Kevin Kruiswijk
16:20 - 17:30Susette Ketting
Kevin Kruiswijk
17:30 - 18:45Willem Peter Teune
Lisanne van Breukelen
Michel van Dijk
Frieke Ketelaars
zaterdag 1 april 2023 : Wedstrijddag
08:45 - 10:00Ellen (Sophie E3)
Sanne (Emma E3)
10:00 - 11:00ouders Luuk (E1)
ouder Lotte (E2)
11:00 - 12:00ouder Maud (C1)
ouder Amy (C1)
12:00 - 13:10Martijn Oostrom
Mats de Rooij
13:10 - 14:10ouder Fiene (D1)
ouder Sara (D1)
14:10 - 15:20Evert-Jan Schinkel
Arjan Ekelschot
15:20 - 16:30Sjoerd Valk
Rick Dorrestijn
16:30 - 17:30ouder Martijn (C3)
ouder Lucas (C3)
%d bloggers liken dit: