Te fluiten wedstrijden

Hieronder is per thuiswedstrijd te zien welk team/speler/scheidsrechter is toegewezen aan de wedstrijd. Voor de teams die in de wedstrijdsport spelen zal vanuit de KNKV een scheidsrechter worden toegewezen. Dus staat er een team dan graag een naam doorgeven aan de scheidsrechters@fiducia.nu

ook op de programma pagina is het zichtbaar welk team of persoon er is toegewezen aan een wedstrijd.

Scheidsrechters
woensdag 08 februari 2023
21:30Fiducia MW1Gert-Jan de Maa
zaterdag 11 februari 2023
09:00Fiducia D3Kelly Lensen
10:00Fiducia D1Kim van Balkom
11:00Fiducia C1
12:00Fiducia B2Rebecca Staats
13:00Fiducia 4
14:10Fiducia A2Fiducia 3
15:20Fiducia A1
16:30Fiducia 5Ysbrand Mc Nelly
woensdag 15 februari 2023
21:30Fiducia MW1Michel van Dijk
zaterdag 18 februari 2023
10:00Fiducia D3Saskia van Dijk
11:00Fiducia D1Esther Staats
12:00Fiducia B2Edwin Taheij
13:00Fiducia 3
14:10Fiducia A1
15:20Fiducia 2
zaterdag 11 maart 2023
09:00Fiducia E2Martijn Oostrom
09:00Fiducia E3Melle Kamerbeek
09:00Fiducia F1Elouan Salve
10:00Fiducia D2Iera van Wouw
11:00Fiducia C3Daan van Aggelen
12:00Fiducia C1
13:00Fiducia B1
14:00Fiducia A2Niels Kromwijk
15:10Fiducia 4
16:20Fiducia 5Ysbrand Mc Nelly
woensdag 15 maart 2023
21:30Fiducia MW1
zaterdag 18 maart 2023
10:00Fiducia D3Sabine Koers
11:00Fiducia D1Jorrit de Maa
12:00Fiducia C2Ruth Verweijen
13:00Fiducia A1
14:10Fiducia B2Sanne Ietswaard
15:10Fiducia 3
16:20Fiducia 2
17:40Fiducia 1
zaterdag 25 maart 2023
09:00Fiducia D2Jesse Kers
10:00Fiducia F1Amy van der Steen
11:00Fiducia D3Sjoerd Valk
12:00Fiducia B2Evert-Jan Schinkel
13:00Fiducia B1
14:00Fiducia 5Jesper Heller
15:10Fiducia 3
16:20Fiducia 2
17:40Fiducia 1
woensdag 29 maart 2023
21:30Fiducia MW1
zaterdag 01 april 2023
09:00Fiducia E3Jochem Rotscheid
09:00Fiducia F1Jason Bak
10:00Fiducia E1Liam van Breukelen
10:00Fiducia E2Jürgen Hetharie
11:00Fiducia C1
12:00Fiducia A1
13:10Fiducia D1Fiducia 3
14:10Fiducia A2Michel van Dijk
15:20Fiducia 4
16:30Fiducia C3Melissa Verheul
%d bloggers liken dit: